Roční horoskop - koho doporučíte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.krajcarova
Kecalka 366 příspěvků 98 inzerátů 14.04.18 09:00
roční horoskop - koho doporučíte

Ahoj, nechával si někdo zpracovat roční horoskop? Jsem teď tak trochu na dně, bez chlapa, bez pořádného bydlení, je mi z toho zle. z určitého horoskopu mi někdo vyčetl, že to hodně špatné období bude do června, ale nebyl moc konkrétní. Mně moc chybí láska a porozumění, sama si nějak nevystačím, je mi smutno. Potřebuji se na něco těšit, tak si říkám, že třeba mě něco takového čeká. Jen nechci naletět, tak prosím o reference, jak to probíhá a co vám vyšlo?

Reklama

Reakce:

lucie.krajcarova
Kecalka 366 příspěvků 98 inzerátů 27.04.18 20:03

Nikdo si nenechával vypracovat horoskop?

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Rána pro feťačku Katku: Vyhodili ji z metadonového programu, teď opět fetuje a žebrá

Život nejslavnější české narkomanky Kateřiny Bradáčové (41), kterou znáte z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Kila navíc ani celulitida na molu nevadí, ukázala přehlídka plavek

Krása nemá jiné měřítko než spokojenost ženy samotné. Právě ta se odráží ve... číst dále >

Reklama