Sbírání nalezených věci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hulala
Kecalka 332 příspěvků 19.04.18 18:29
Sbírání nalezených věci

Co si myslíte o tom něco najít, třeba čepičku, hračku, apod. a nechat si to? Mě to neustále tahá matka s tchyni (ta je extrém, přitáhla mi dudlík co našla na zemi :poblion:.) Já beru balóny po psech nějaký najdeme, jiný ztratíme, tak je to fifty fifty :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane
Kelišová 5935 příspěvků 19.04.18 18:32

Strašný, ale víš co ještě nechápu? jak to někdo píše na fb na městský bazárek kde je 30 tisíc lidí a ptá se, nenašli jste náhodou náš dudlík? nebo našeho plyšáka? to jako co s tím budou dělat když jim to někdo vrátí, to to dají tomu děcku do pusy? hnus

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 19.04.18 18:37

Na to nejsem, mám problém sebrat i pětikorunu ze země, není moje prostě :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 18304 příspěvků 19.04.18 18:40

Ne, neberu nic. Co nepochopím, jak někdo může sebrat něco, co evidentně patří dětem, jako nám v Praze vypadla z kočárku dětská deka, dcera jí měla jako mazlíka. Hned byla pryč. Takový lidi bych roztrhla :zed: @Doe_Jane Děti mívají k věcem vztah a nějaké se prostě nahradit nedají.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22764 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 18:42
@Doe_Jane píše:
Strašný, ale víš co ještě nechápu? jak to někdo píše na fb na městský bazárek kde je 30 tisíc lidí a ptá se, nenašli jste náhodou náš dudlík? nebo našeho plyšáka? to jako co s tím budou dělat když jim to někdo vrátí, to to dají tomu děcku do pusy? hnus

plyšáka chápu, dítě na něj může být fixované…dudlík ne

Paola21
Závislačka 3292 příspěvků 19.04.18 18:44
@Doe_Jane píše:
Strašný, ale víš co ještě nechápu? jak to někdo píše na fb na městský bazárek kde je 30 tisíc lidí a ptá se, nenašli jste náhodou náš dudlík? nebo našeho plyšáka? to jako co s tím budou dělat když jim to někdo vrátí, to to dají tomu děcku do pusy? hnus

Tak dudlík je akl, ale plyšáka vyperou, ne? Jestli to byl oblíbený plyšák dítěte, tak chápu, že ho hledají…

Doe_Jane
Kelišová 5935 příspěvků 19.04.18 18:45
@lleennttiillkkaa píše:
plyšáka chápu, dítě na něj může být fixované…dudlík ne

myslela jsem spíše takového toho plyšového usínáčka co mu dítě cucá roh, já to nechápu tak si holt prostě odvykne, stejně tak jak odvykneš dítě od dudlíku, vezmeš mu ho, chvíli je křik a pak dobrý, ale neumím si představit jak bych věc, která se válela bůhví kde po cestě, dala zase zpět děcku na hraní nebo cucání

Anonymní  19.04.18 18:45

Neberu nic. Ale přítel kolikrát přitáhl veci co byly vedle popelnice. Náhodou člověk by neřekl kolik veci zbytecne lidí vyhodi, např. Akvarko, židle, brusle, susak, zahradní nabytek :nevim:. Já za to vždy zurim ze tahal ty krámy domu…a zjistila jsem ze na vesnici se to dela docela běžně :lol: Tak to nějak přecházím. Prosim anonym. P.

Doe_Jane
Kelišová 5935 příspěvků 19.04.18 18:46
@Paola21 píše:
Tak dudlík je akl, ale plyšáka vyperou, ne? Jestli to byl oblíbený plyšák dítěte, tak chápu, že ho hledají…

nechápu a nepochopím :nevim:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22764 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 18:47
@Doe_Jane píše:
myslela jsem spíše takového toho plyšového usínáčka co mu dítě cucá roh, já to nechápu tak si holt prostě odvykne, stejně tak jak odvykneš dítě od dudlíku, vezmeš mu ho, chvíli je křik a pak dobrý, ale neumím si představit jak bych věc, která se válela bůhví kde po cestě, dala zase zpět děcku na hraní nebo cucání

Hele nevím, já osobně takhle fixovaný dítě nemám ani jedno, ale věřím, že to jiný dítě tak má. Plyšáka vezmu a vyperu…

pikola
Neúnavná pisatelka 18304 příspěvků 19.04.18 18:47
@Doe_Jane píše:
myslela jsem spíše takového toho plyšového usínáčka co mu dítě cucá roh, já to nechápu tak si holt prostě odvykne, stejně tak jak odvykneš dítě od dudlíku, vezmeš mu ho, chvíli je křik a pak dobrý, ale neumím si představit jak bych věc, která se válela bůhví kde po cestě, dala zase zpět děcku na hraní nebo cucání

Tak se to vypere :nevim: nebo vy doma bydlíte obalený igelitem? To vše co ti spadne venku na zem vyhazuješ?

lucenka
Vesmírná mluvilka 30301 příspěvků 19.04.18 18:50

To mě bavilo jako dítě.. Chodili jsme na sídlišti pod balkony, sbírali, co lidem spadlo a pak to prodávali :mrgreen: většinou se jednalo o kolíčky a největší úspěch mělo kladívko :mrgreen: :mrgreen:

Doe_Jane
Kelišová 5935 příspěvků 19.04.18 18:51
@pikola píše:
Tak se to vypere :nevim: nebo vy doma bydlíte obalený igelitem? To vše co ti spadne venku na zem vyhazuješ?

ne když to spadne, vidím to a hned zvednu tak ne… ale kdyby se to někde mělo válet, někdo pošlapat, pes počurat a pak někdo donést domů tak to bych už fakt nechtěla ale každý to máme evidentně jinak :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 64650 příspěvků 19.04.18 18:51
@Doe_Jane píše:

no, hele, na tohle mám druhorozenou, šest let, jako miminku jsem jí koupila takovou malou růžovou dečku, ona ji miluje od malinka. Dneska už se to nedá nazvat růžovou dečkou, je to kus hadru. Miluje to nejvíc na světě, dává si to na polštář a spí na tom, vozíme to i na dovolené, prostě všude. Když to chci prát, prosí vždycky mami vyper ráno, aby do večera uschnula. Jako ano, když nebude, holt nebude, ale ona tu věc miluje. Takže ztratit ji a pak najít, vyperu a jsme šťastni, že je zpět.

hulala
Kecalka 332 příspěvků 19.04.18 18:52

@lucenka komu jste prodávali kolíčky? :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

K dítěti nepotřebujete téměř nic, říká herečka Andrea Růžičková

Když se herečce Andree Růžičkové loni v srpnu narodil syn Tobiáš, čekala, že... číst dále >

Reklama