Ne nadarmo se tomu říká jiný stav?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pingvinka
Stálice 66 příspěvků 29.04.18 09:32
Ne nadarmo se tomu ríká jiný stav

Ahoj nechci psát deníček - sama je nečtu, tak to píšu sem a snad se po ránu pobavíte. Jako bláznivá prvorodička jsem už snad v 5 tt věděla jakej chci kočár a kde chci rodit, i přes neustávající strach, že se něco klasicky po,,,re. Teď v 5 tém měsíci už 3 dny koukám na 8 krabic hadrů co přivezla tchýně a fakt nemám potřebu to rozdělat :potlesk: Hormonální bouři jsem si myslela že mám zasebou? Nemám. Sice slzavé období muž mě nemá vůbec rád přešlo ale například včera jsem se nekontrolovaně rozbrečela na nákupu, když paní co korzovala s košíkem zamnou brečelo na celej krám uplně čerstvounký mládě, bylo měho děsně líto :lol: Teď se obávám, že příjde období HROCH :lol: No to jen tak pro ponavení a odlehčení diskuze ;) snad mě neukamenujete že to sem nepatří a třeba jste některá prožívala něco podobnýho.
Hezkej den :mavam:

Reakce:

Pingvinka
Stálice 66 příspěvků 29.04.18 09:35

3× to čtu a teď vidím chyby jak v textu tak v nadpisu :oops: pardón :roll:

Edit : opět chyba :lol: :lol:

Margery
Echt Kelišová 8992 příspěvků 29.04.18 09:38

Jiný stav no… neustálé bolesti břicha, zhoršení alergií, jsem pořád naměkko :roll: a břicho roste dřív než poprvé, takže si hroší období užiju delší dobu než posledně :)

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 29.04.18 09:48

A to já jsem ještě v pohodě. Zatím mě nerozbreci reklama s koťaty, tak jsem v klidu :lol:

lachtanice86
Kelišová 6475 příspěvků 29.04.18 09:50

Jsem na začátku. 10tt. Ještě se toho může hodně pokazit. Fakt nevim jaky chci kočár ani kde chci rodit. Ale plactiva zarim nejsem, to jsem nebyla nikdy. Zvracin odpoledne, neustále mám rýmu, vlastně od 8dpo. A stále mě bolí hlava. Jako těžký migrenik umírám.

Judynka33
Kecalka 138 příspěvků 29.04.18 09:57

Já mám teď dost výkyvy nalad :lol:. Když mám kolem sebe lidí, štvou mě, když jsem sama, tak bulim, že se mnou nikdo není :lol: :lol: :lol:.. A v poslední době začnu brečet kvůli nějakému zvířeti (nemocny pejsek a tak :roll: :mrgreen:) a za pár minut se zase směju.. Kamarád mi říkal, že jsem psychopat :D :lol: obdobi hroch už u me vypuklo…pres břicho se ani neohnu ani pořádně nepodivam dolů :lol: :mrgreen: nastesti zatím jsem přibrala jen břicho…ještě mám zhruba dva měsíce čas a už mám vše nachystané :lol: :mrgreen: od oblečení po vymalovany pokoj a tak :) a hlavně se těším až bude malá venku :dance: :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 11:22
@Pingvinka píše:
Ahoj nechci psát deníček - sama je nečtu, tak to píšu sem a snad se po ránu pobavíte. Jako bláznivá prvorodička jsem už snad v 5 tt věděla jakej chci kočár a kde chci rodit, i přes neustávající strach, že se něco klasicky po,,,re. Teď v 5 tém měsíci už 3 dny koukám na 8 krabic hadrů co přivezla tchýně a fakt nemám potřebu to rozdělat :potlesk: Hormonální bouři jsem si myslela že mám zasebou? Nemám. Sice slzavé období muž mě nemá vůbec rád přešlo ale například včera jsem se nekontrolovaně rozbrečela na nákupu, když paní co korzovala s košíkem zamnou brečelo na celej krám uplně čerstvounký mládě, bylo měho děsně líto :lol: Teď se obávám, že příjde období HROCH :lol: No to jen tak pro ponavení a odlehčení diskuze ;) snad mě neukamenujete že to sem nepatří a třeba jste některá prožívala něco podobnýho.
Hezkej den :mavam:

Ahoj, já jsem v 21 TT a nesnáším sama sebe.. nemůžu se vystát. Lezu si na nervy. Divím se že mě manžel ještě nezabil! Jsem protivná jak osina v zadku.. už párkrát něco naznačil ale pak vidí můj výraz a radši zmlkne. Je mi permanentně blbě. Dítě kope jak šílený takže mě bolí břicho.. je mi furt na zvracení.. jako výborný.. krásný JINÝ STAV! :pocitac:

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 29.04.18 11:54

Ja jsem 28tt a na zabiti stejne. Uz ani nefnukam, jsem permanentne nastvana, porad si stezuju, vsechno me boli, sotva dycham, nezvladnu pomalu ani nakoupit jak mi blbne tlak a bricho mam chvilema pocit, ze mi praskne. Jeste nejmin 10t pred mnou a ja ani nemam chut nic pripravovat. Jediny koho snesu je syn 5 lety. Vubec nechapu, ze s nim jsem do dne porodu jezdila do kancelare. Takze neboj nejsi sama????

Russet
Extra třída :D 11725 příspěvků 29.04.18 12:13
@lachtanice86 píše:
Jsem na začátku. 10tt. Ještě se toho může hodně pokazit. Fakt nevim jaky chci kočár ani kde chci rodit. Ale plactiva zarim nejsem, to jsem nebyla nikdy. Zvracin odpoledne, neustále mám rýmu, vlastně od 8dpo. A stále mě bolí hlava. Jako těžký migrenik umírám.
:kytka: Tak se to podařilo ;)

lachtanice86
Kelišová 6475 příspěvků 29.04.18 12:44

@Russet podařilo. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >