Divná reakce na alkohol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.04.18 12:18
Divná reakce na alkohol

Ahoj, mam kamarádku, která nikdy s pitím nemela problem, vydrží docela hodne. Vcera popijela vino, byla v pohode, akorat rikala, ze se ji zle dýchá. Vypila jen 2 skleničky, byla v pohode a najednou po pul hodině přestala ovládat nohy, žvatlala blbosti a brnel ji jazyk. Poté usnula. Je to normální? Dnes ma horecku a cuka ji v oku, ale kocovinu nema. :think: docela jsem hleděla, byla jak z praku 8o Byla jedina, kdo to vino pil. Stalo se vám nekdy neco podobného?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 24.04.18 12:20

To jste popíjely v nějakým klubu? Někdo jí mohl hodit něco do pití.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 24.04.18 12:20

Nevzala si nějaké léky? :nevim:

radkka
Neúnavná pisatelka 19394 příspěvků 24.04.18 12:22

Po dvou skleničkách kocovinu asi mít nebude :mrgreen:

Nedal jí někdo něco do pití? Nevzala si něco sama? Nebere léky, které se nesnesou s alkoholem? :nevim:

Anonymní  24.04.18 12:25

Léky žádné nebere. Pili jsme na grilovačce.

Šarlota4
Echt Kelišová 9121 příspěvků 24.04.18 12:25

Mno tohle se mi stalo pred lety, kdyz mi jeden frafer hodil nejakej fet do piti.

radkka
Neúnavná pisatelka 19394 příspěvků 24.04.18 12:27

Mně se takhle sesypala kamarádka, drogy prý nikdy, až po dvou letech z ní vypadlo, že si tenkrát šňupla…

BaMaK
Závislačka 2679 příspěvků 4 inzeráty 24.04.18 12:31

Pokud ma horecku, muze mit nejakou infekci a v kombinaci s alkoholem se to stat mohlo…ale jinak bych to taky videla na kombinaci s necim jinym.

Anonymní  24.04.18 12:36

Jako fakt jsem to nepochopila 8o seděli jsme, kecali, ona uplne v pohode. Pak se zvedla, zatočila se ji hlava a nedokázala chodit. Chovala se k nam normalne, ale nohy ji neposlouchaly, spatne se ji mluvilo, mela a ma do ted povisly koutek a vsechno ji padalo z ruk. Jidlo, telefon, nedokázala to uchopit poradne 8o Ona je ted nešťastná, strasne to řeší. :nevim:

-Evka-
Závislačka 3482 příspěvků 24.04.18 12:38
@Anonymní píše:
Jako fakt jsem to nepochopila 8o seděli jsme, kecali, ona uplne v pohode. Pak se zvedla, zatočila se ji hlava a nedokázala chodit. Chovala se k nam normalne, ale nohy ji neposlouchaly, spatne se ji mluvilo, mela a ma do ted povisly koutek a vsechno ji padalo z ruk. Jidlo, telefon, nedokázala to uchopit poradne 8o Ona je ted nešťastná, strasne to řeší. :nevim:

Doufám, že to řeší u lékaře.

Z.jev
Závislačka 3086 příspěvků 24.04.18 12:39
@Anonymní píše:
Jako fakt jsem to nepochopila 8o seděli jsme, kecali, ona uplne v pohode. Pak se zvedla, zatočila se ji hlava a nedokázala chodit. Chovala se k nam normalne, ale nohy ji neposlouchaly, spatne se ji mluvilo, mela a ma do ted povisly koutek a vsechno ji padalo z ruk. Jidlo, telefon, nedokázala to uchopit poradne 8o Ona je ted nešťastná, strasne to řeší. :nevim:

Na jejím místě bych jela okamžitě k doktorovi. Nechci zbytečně strašit, ale podle příznaků by to taky mohla být mrtvička

Příspěvek upraven 24.04.18 v 12:41

elen-ka
Extra třída :D 11196 příspěvků 1 inzerát 24.04.18 12:40
@Anonymní píše:

toto vypadá na mrtvičku. Okamžitě bych ji dostala k lékaři. Buď to vyvrátí, vy si oddechnete anebo se to potvrdí a budete rádi, že je v nemocnici.

bartsch
Závislačka 4346 příspěvků 24.04.18 12:46
@Anonymní píše:

Ty jo, to je jak mrtvice 8o Hned k lékaři.

tyčinka
Závislačka 2514 příspěvků 24.04.18 12:47

Jela hned k lekari? Tedy ted hned

Anonymní  24.04.18 12:50

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale jsem ráda, že jsem na tady tu diskuzi narazila. Něco podobného se mi totiž stalo v poslední době 2× a dost mě to vyděsilo. Poprvé na Silvestra. Byli jsme doma, slavili se sousedy, za celý večer jsem vypila maximálně 2 sklenky vína, pak jsme šli na ulici, tam si ťukli s dalšími sousedy a já jsem za 20 minut o sobě nevěděla. Úplně mi odešel obraz i zvuk, nefungovaly nohy. Co vím, tak venku jsem vypila 2 sklenky sektu, tam má paměť končí. Naštěstí mě sousedka nějak decentně odtáhla domů. Ráno mi nic nebylo, normálně jsem vařila novoroční oběd 8o Byla jsem z toho úplně hotová, nechápala jsem, co se stalo, tak jsem to uzavřela s tím, že venku mi zřejmě někdo šoupnul do pití něco tvrdého, nebo nějaký domácí odpalovák, který jsem prostě nepobrala :(
Jenže asi za měsíc jsem si šla sednout s kamarádkou a nastala úplně stejná situace. Sklenek bylo teda víc, ale rozhodně ne tolik, abych byla zase úplně mimo. Jediné štěstí bylo, že jsem měla s manželem domluvené, že pro nás dojede a hodíme kamarádku domů. Takže mě nějak naložil do auta a dovezl domů… 8o Strašně se za to stydím, nejsem žádný ožrala a najednou mě potká dvakrát po sobě takovýto stav :pocitac: Nejhorší je, že když jsme s tou kamarádkou seděly a popíjely, byla jsem úplně v pohodě, v dobré náladě, ale rozhodně ne opilá. A pak najednou nic. Úplný výpadek. To mě na tom děsí nejvíc. Žádné drogy nešňupám, léky neberu, jsem nekuřák :roll: Jediné co mi napadá je věk :nevim: může se věkem snížit tolerance alkoholu? A je možné, aby se snížila až na takovou míru? Zajímavé je, že doma si s manželem uděláme o víkendu třeba aperol, vypijeme každý klidně tři drinky a jsem naprosto v pohodě. Nikdy jsem s alkoholem problém neměla, snesla jsem dost i když opice bývaly kruté za mladých časů :lol: Takže opravdu mi jako jediné vysvětlení přichází na mysl jen ten věk (je mi 38) :nevim: Jsem z toho docela nešťastná a víc jak skleničku vína si preventivně prostě nikde nedám. Ještě bych dodala, že žádné patoky nepiju, dávám přednost kvalitnímu vínu. Co s tím? Poradí někdo? Nemáte zkušenost čím to může být?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama