Úklid v PC

1844
18.7.11 12:34

velké ikony a písmo v pc

ahoj potřebuji poradit. vyhazovala jsem z pc nepoužívané programy a asi jsem něco udělala špatně protože se mi všechno zvětšilo a nejde to dát zpátky. od ikon po obrázky, písmo na ploše na iternetu. zkoušela jsem to přes tento počítač dala jsem tam normální písmo je je to furt stejné :pocitac: . ani když restartuju počítač tak nic. je to jak pro důchodce který nic nevidí. špatně se mi s tím pracuje :cert: . moc díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7319
18.7.11 12:42

Ahoj, zkus tohle:

pravým tlačítkem myši klikni na ploše, dej nastavení a potom záložka Nastavení a tam si zkus změnit rozlišení obrazovky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
18.7.11 12:43

Nebo se tam dostaneš také přes Start - Ovládací panely - Zobrazení a zase záložka Nastavení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
18.7.11 12:43
Diggy píše:
ahoj potřebuji poradit. vyhazovala jsem z pc nepoužívané programy a asi jsem něco udělala špatně protože se mi všechno zvětšilo a nejde to dát zpátky. od ikon po obrázky, písmo na ploše na iternetu. zkoušela jsem to přes tento počítač dala jsem tam normální písmo je je to furt stejné :pocitac: . ani když restartuju počítač tak nic. je to jak pro důchodce který nic nevidí. špatně se mi s tím pracuje :cert: . moc díky

nezmenila jsi si rozliseni? nevim, jake windows mas, ale pokud 7ky tak zkus tohle

Postup změny rozlišení obrazovky

Otevřete ovládací panel Rozlišení zobrazení takto: Klikněte na tlačítko StartObrázek tlačítka Start, na příkaz Ovládací panely a v části Vzhled a přizpůsobení klikněte na položku Upravit rozlišení zobrazení.

Klikněte na rozevírací seznam u pole Rozlišení, posuňte jezdce na požadované rozlišení a pak klikněte na tlačítko Použít.

Kliknutím na tlačítko Ponechat použijte nové rozlišení nebo klikněte na tlačítko Původní a nastavte zpět předchozí rozlišení.
:)

• Nahlásit
  • Citovat
Any11
18.7.11 12:44
Pomka píše:
Ahoj, zkus tohle:pravým tlačítkem myši klikni na ploše, dej nastavení a potom záložka Nastavení a tam si zkus změnit rozlišení obrazovky.
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
1844
18.7.11 12:49

to mám a dala jsem tam normální písmo a je to furt velké manža mě asi zabije až na to příjde. budu zkoušet dále. díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
18.7.11 12:52
Diggy píše:
to mám a dala jsem tam normální písmo a je to furt velké manža mě asi zabije až na to příjde. budu zkoušet dále. díky

Ale tam přece nejde vůbec o písmo, ale o rozlišení. Já mám třeba nastaveno 1600×900 pixelů. Ale na každém počítači to je jinak, záleží, jaký máš monitor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
18.7.11 12:53

ahoj tak mi to píše že mám odpojený nějaký síťový hardware tak snad jsem nevymazala nic důležitého. :pocitac: :pocitac: :pocitac: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
18.7.11 12:55
Diggy píše:
ahoj tak mi to píše že mám odpojený nějaký síťový hardware tak snad jsem nevymazala nic důležitého. :pocitac: :pocitac: :pocitac: :zed:

Nevymazala jsi nějaký důležitý prográmek k Windows? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
18.7.11 12:56

Zkontroluj všechny káblíky, jestli se ti nějaký z pc nevytáhl, restartuj a pak zkus to rozlišení. Píšeš písmo, ale o písmu u rozlišení nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12891
18.7.11 12:57

hardware nemůže vymazat ;-) pokud ti píše, že je odpojený, vypadl ti asi někde kabel ;-)
jinak si musíš změnit rozlišení monitoru, jak psaly holky. ne velikost písma.
a proč jsi to nenechala na manžela? já se mu do toho radši nehrabu a když se mě to snaží naučit, tak mu říkám, že on je na to odborník a živí se tím ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
18.7.11 12:59
nozu píše:
hardware nemůže vymazat ;-) pokud ti píše, že je odpojený, vypadl ti asi někde kabel ;-)
jinak si musíš změnit rozlišení monitoru, jak psaly holky. ne velikost písma.
a proč jsi to nenechala na manžela? já se mu do toho radši nehrabu a když se mě to snaží naučit, tak mu říkám, že on je na to odborník a živí se tím ;-)

hardware ne, ale mohla vymazat něco, co se mu nelíbí, mohla vymazat něco k windows

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
18.7.11 13:00

tak už to mám. mmmmmmmmoc děkuji :kytka: :kytka: :kytka: jste super. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12891
18.7.11 13:01

to jsem ráda, že se povedlo. a co to bylo? to rozlišení?

pomko, máš pravdu. já si to uvědomila, jak jsem příspěvek odklepla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
18.7.11 13:02

jo bylo to rozlišení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu