Uklízečka kolik na hodinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 11:26
Uklízečka kolik na hodinu

Ahoj holky, jdu na pohovor na uklízečky kanceláři a toalet, nabizi 79 kc na hodinu, prijde mi to dost malo, kolik ma uklizecka normalne? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zrcadlo
Echt Kelišová 7579 příspěvků 09.12.18 11:30

79,80Kč je minimální hodinová mzda v roce 2019. Za minimální mzdu se dělají nekvalifikované práce, nevím, jaké profese by měly brát míň než úklid v teple kanceláře. Ale je to samozřejmě o střetu nabídky a poptávky, pokud nebude dost lidí, kteří to za ty peníze vezmou, půjde nabídka nahoru.

Anoel
Povídálka 43 příspěvků 09.12.18 11:50

75,– ;)

Dana066
Kecalka 397 příspěvků 09.12.18 11:52

Já měla 70kč/hod, po dvou letech mi to zvýšili na 80kč/hod.

amazon
Echt Kelišová 8931 příspěvků 09.12.18 11:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu na pohovor na uklízečky kanceláři a toalet, nabizi 79 kc na hodinu, prijde mi to dost malo, kolik ma uklizecka normalne? Děkuji

Já jsem uklízela před rokem když mi končil rodičák a měla jsem 100,–/h…ale měla jsem úklid 3h týdně..Pokud by to by každej den, tak bych kilo nedostala

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9302 příspěvků 09.12.18 12:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu na pohovor na uklízečky kanceláři a toalet, nabizi 79 kc na hodinu, prijde mi to dost malo, kolik ma uklizecka normalne? Děkuji

Budou tam těžký otázky? Chtěli CV a motivační dopis v angličtině/nemčině? A kde se vidíte za pět let? :mrgreen:

TMana
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 09.12.18 12:02

Je uklízečka a uklízečka. U kolegy ve firmě mají poměrně velké nároky na kvalitu a musí podepsat mlčenlivost, navíc jsou pod dohledem kamer. Pracují na dohodu na 25hod měsíčně a mají 160Kč/hod.

TMana
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 09.12.18 12:04
@Prof. Farnsworth píše:
Budou tam těžký otázky? Chtěli CV a motivační dopis v angličtině/nemčině? A kde se vidíte za pět let? :mrgreen:

Hele, napadlo mě něco podobného, ale na druhou stranu i uklízečky je potřeba si dobře vybírat :D

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9302 příspěvků 09.12.18 12:42
@TMana píše:
Hele, napadlo mě něco podobného, ale na druhou stranu i uklízečky je potřeba si dobře vybírat :D

Jo, zlehčuju to. :oops: Ale určitě nechci naznačovat, že uklízečky jsou něco míň a tak. Třeba u nás v práci bychom bez nich asi brzo shnili a celá firma by byla označena biohazzard pracoviště :mrgreen:

Jo a ten pohovor chápu, prostě chtějí zájemce vidět jak vypadá, jestli to není nějaký exot. Navíc ač se to nezdá, tak jak psal někdo přede mnou, uklizečka má kolikrát přístup i tam, co se lidé na nižších a středních pozicích ani nedostanou a kolikrát slyší věci… Často se jejich přítomnost ve výtahu, v kancelářích při poradách atd. tak nějak přehlíží a lidé si neuvědomují, že ta uklizečka to všechno slyší a pamatuje si ;) Navíc, kdo je minimálně jednou týdně v kanceláři ředitele (pokud to není notorický průserář)? :mrgreen:

Jindriska88
Kecalka 279 příspěvků 09.12.18 19:00

Máme úklidovou firmu. Cena za hodinu záleží, zda je nabídka přes úklidovku nebo rovnou od firmy, která hledá uklízečku.

U úklidových firem je to od cca 79 Kč do 90 Kč /hodina. Pak tyto peníze nabízí státní sektor. U soukromého to je od 100 do 150 Kč cca.

TMana
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 09.12.18 19:38

Úklidová firma za 80 na hodinu, to je už z principu něco špatně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 19:58

Pracuji v jedné zemědělské firmě na vesnici uklízečku za 79 Kč hod. mám to 37,5 hod týdně od pondělka do pátku na 8.hod.Stydím se za to tak proto anonym. Hledám si jinou práci. Výhoda je akorát to, že to mám pět minut do práce,volné víkendy a svátky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 20:20

100,–. Uklízím kanceláře, poloviční úvazek, vzala jsem to hlavně kvůli školce, mám to od ní cca 10 minut.

Jindriska88
Kecalka 279 příspěvků 09.12.18 21:08

@TMana

80 Kč vidivam v nabídkách uklidovek zcela běžně. Neříkám, že to máme stejně. Primárně záleží kolik dá koncový zákazník.

TMana
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 09.12.18 21:10
@Jindriska88 píše:
@TMana80 Kč vidivam v nabídkách uklidovek zcela běžně. Neříkám, že to máme stejně. Primárně záleží kolik dá koncový zákazník.

Jistě, ale už na první pohled to nevoní. Už jen to, že to není ani na uhrazení minimální mzdy (pokud vynechám DPP a DPČ). Kde je další režie? Je to prostě podvod.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama