Změna práce po RD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 17:59
Prace po RD -zmena

Ahoj vsem, mate prosim nektera z Vas taky takove myslenky, ze po RD proste chcete jit jinam do prace popr. zacit s necim podnikat? Ja jsem ze sve prace uz takova vyhorela. V podstate se tomu venuju jiz od 15ti let a nejak za sebou nevidim nic.Je tu treba nektera, co se ji sen podaril uskutecnit? ;)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 18:23

Ahoj,
cítím to naprosto stejně .. Já jsem sice právě nastoupila na mateřskou a maličký se narodí v lednu, ale už teď vím, že do práce se nevrátím. Tedy né do té kde jsem pracovala před mateřskou. Jsem v oboru přesně jako ty přes 15 let a už jsem byla totálně vyhořelá, protivná a začínala jsem chodit do práce s nechutí. Mám myšlenky na podnikání :think: :lol: Myslím, že přiležitostí je dost, jen se chytit, nebát a zkusit to :mavam: 8) Prosím o anonym, nechci, aby zaměstnavatel vě­děl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 18:35

Anonymně, osobní údaje.
Takových je určitě hodně. Je třeba mít dobrý plán, počítat s tím, že minimálně ze začátku můžeš dřít mnohonásobně víc než v práci. Taky spousta živnostníků nezná dovolenou. Nemá to jen výhody. Povinně platíš zálohy, které budou podle mne do tak 3-5 let 5 tisíc měsíčně ať vyděláš nebo nevyděláš.
Odešla jsem ze zaměstnání po RD, ale z 6 let na RD jsem už 4 roky makala na volné noze v jiném oboru. Pracuji každý den-365 dní v roce. Zakládám si na rychlosti, lidi nechtějí čekat a na efektivitě. Pracuji i každý den i z dovolené, i když třeba jen 2-3 hodiny. Vyhovuje mi to. Časová pružnost je něco, co prostě drtivá většina zaměstnání nemá. Musela jsem se vzdělat i účetnictví, zákonech, nebylo to lehké, tyhle věci se stále mění. Investuji nemalé částky do dalšího vzdělání. Ale stojí to za to.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5965 příspěvků 08.12.18 18:43

Tak se do původní práce nevracej, můžeš dělat cokoliv, podnikat můžeš klidně i na tej RD abys věděla co a jak. Já sem po rodicaku úplně změnila obor a sem spokojená :)

Russet
Extra třída :D 12151 příspěvků 08.12.18 19:03

Já se po RD musela naučit na jiném místě (ale ve stejném podniku) spoustu nového, takže mě to celkem nakoplo. A taky ukázalo, co všechno ještě nevím a vědět bych měla. Až teď po roce po nástupu jsem zase schopná soustředit se na knížku nebo na oprašování angličtiny. Jsem ráda zaměstnanec, podnikat bych nechtěla. Oddělám si svoje hodiny a mám klid a jistotu platu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 19:30

Odchazim ted. Nechtela jsem se vrace z vic duvodu. Je to daleko, pristup k lidem se sice zlepsuje, ale ne moc. Na venek rostou, ale odmeny nejsou. A zaklad nic moc.
Malemu jeste nejsou dva, hledam intenzivne od zari (rok a pul, zacal velmi pozvolnoa zkouset jesle). V zivotopise i v pruvodnich dopisech mam rd uvedenou. Pracuju teda celu dobu narazove z domu. Ted mam super nabidku. Pujdu dat vypoved. Na chvili pujde na rd manzel (mam vyssi plat) a zacnu sice v oboru, ale dost jinde nez jsem. Nejvic ze všeho se tesim.

V dobe, kdy jsem se rozhodl jit pryč, vysperkovala jsem profil na linked in a nabidky chodily samy.

Anonym, je to osobni.

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 08.12.18 20:23

Moc Vam dekuji.Ja teda delam v armade a nejak uz na ty gumy nejsem moc zvedava.Je mi jasne,ze v civilu to neni o moc lepsi.Jenze tady clovek nevidi nic za sebou.A ted jeste kdyz mam dite,tak na me koukaji,ze jsem na paragrafu,protoze je nemocne.Kdyz mi ho do skolky nevezmou,tak co mam jako delat.Ale vysvetluj to chlapum,ze?!Prala bych si praci v civilu,at uz v podnikani ci jako zamestnanec.Jen bych uz se potrebovala najit. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >