Útěk z práce - můžu donést výpověď v sobotu nebo v neděli?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 17:01
Útěk z práce

Poraďte mi prosím. Pracuji v jednom luxusním hotelu, ale chci odejít, hodně se tam po mě vezou. Dělám nonstop celý týden a teď mám konečně víkend volný. Jsem ve zkušební době. Myslíte že můžu donést výpověď v sobotu nebo v neděli? Hotel jede nonstop a vedoucí tam je pořád. Myslíte tě tedy můžu mu to donést o víkendu, tim že jsem ve zkusebce je to jednodušší v tom že nemusím nic vysvětlovat.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 17:02

Do pondělí se mi čekat nechce, musela bych ten den ještě odslouzil a to vážně nechci :,(

Monchichik
Kelišová 5475 příspěvků 08.12.18 17:02

Pokud je tam vedoucí, tak mu jí můžeš předat kdykoliv.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 17:03
@Monchichik píše:
Pokud je tam vedoucí, tak mu jí můžeš předat kdykoliv.

Vážně? Děkuju moc já se právě bojím aby mě neposlal do jahe s tím že mám přijít až v pondělí

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6080 příspěvků 08.12.18 17:05

Tak ve zkušebce můžeš skončit na hodinu ne? :think: jinak výpověď přines kdy budeš chtít pokud tam bude někdo z vedení.

Monchichik
Kelišová 5475 příspěvků 08.12.18 17:05
@Anonymní píše:
Vážně? Děkuju moc já se právě bojím aby mě neposlal do jahe s tím že mám přijít až v pondělí

A proč zrovna v pondělí? Jsi ve zkušební době, předat mu to můžeš kterýkoliv den v týdnu ;) . Prostě mu to předej a jdi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 17:06
@Kriss Tina píše:
Tak ve zkušebce můžeš skončit na hodinu ne? :think: jinak výpověď přines kdy budeš chtít pokud tam bude někdo z vedení.

Jak na hodinu? Dobře takže ji tam donesu zítra a doufám že mě to podepíše a bude klid

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 17:07
@Monchichik píše:
A proč zrovna v pondělí? Jsi ve zkušební době, předat mu to můžeš kterýkoliv den v týdnu ;) . Prostě mu to předej a jdi.

No víš aby neřekl že je víkend a že mám přijít v pondělí. Já nevím nemám s tímhle vůbec zkušenosti, ale jsem moc ráda že můžu o víkendu takže tam hned zajdu

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6080 příspěvků 08.12.18 17:08

No na hodinu jako že se seberu, řeknu končím a jdu pryč :nevim: nikdo tě nebude nutit dokončit směnu, jako je to blbé, ale už sem pár takových zažila…

Lendeš
Kelišová 5592 příspěvků 08.12.18 17:09

Nechceš podat výpověď, ale zrušení ve zkušební době, což je rozdíl. K výpovědi se váže výpovědní doba. A vzhledem k tomu, že v pondělí pracovat už nechceš, tak to potřebuješ doručit nejpozději zítra. Nech si potvrdit doručení na kopii.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 17:10
@Lendeš píše:
Nechceš podat výpověď, ale zrušení ve zkušební době, což je rozdíl. K výpovědi se váže výpovědní doba. A vzhledem k tomu, že v pondělí pracovat už nechceš, tak to potřebuješ doručit nejpozději zítra. Nech si potvrdit doručení na kopii.

Takže mám vzít dva papíry a oba mi podepíše a jeden si nechám?

Lendeš
Kelišová 5592 příspěvků 08.12.18 17:11
@Kriss Tina píše:
No na hodinu jako že se seberu, řeknu končím a jdu pryč :nevim: nikdo tě nebude nutit dokončit směnu, jako je to blbé, ale už sem pár takových zažila…

Směnu by měl zaměstnanec normálně odpracovat, protože ten den je ještě normálně posledním dnem trvání prac. poměru.

Lendeš
Kelišová 5592 příspěvků 08.12.18 17:12
@Anonymní píše:

Na jeden ti napíše, že to převzal dne XY a podepíše se. Druhý si nechá.

terinka4444
Hvězda diskuse 68507 příspěvků 08.12.18 17:13
@Anonymní píše:

dva papíry, musí se to jmenovat zrušení pracovního poměru ve zkušební době, žádná výpověď. Stačí, když ti podepíše jeden, ten jeho si podepisovat nemusí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 17:44

Můžete mi ještě poradit prosím
Přikládám fotku, jak je tam napsáno V… Dne…
Mám to vyplnit já nebo si to vyplní zaměstnavatel?
A podepsat se můžu už teď nebo až to donesu do práce?

Dekuju moc za trpělivost

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Červená, barva Vánoc a krveprolití: Jak budou vypadat trhy v roce 2025

Zlatá, zelená a červená. Tradiční barvy Vánoc, z nichž ta poslední jmenovaná... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >