Zpět na web

  • načítám...

IMG_20181208_174228.jpg

Můžete mi ještě poradit prosím Přikládám fotku, jak je tam napsáno V.... Dne... Mám to vyplnit já nebo si to vyplní zaměstnavatel? A podepsat se můžu už teď nebo až to donesu do práce? Dekuju moc za trpělivost

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 08.12.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...