IMG_20181208_174228.jpg
Můžete mi ještě poradit prosím Přikládám fotku, jak je tam napsáno V.... Dne... Mám to vyplnit já nebo si to vyplní zaměstnavatel? A podepsat se můžu už teď nebo až to donesu do práce? Dekuju moc za trpělivost
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 08.12.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána