Úkolová mzda - jak se bude počítat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veverka019
Stálice 74 příspěvků 19.02.18 16:54
Úkolová mzda

Ahoj vsem, prosim jsem nove v praci a mam zaucni dobu 6mesicu po dobu tech mesicu mam 85kc /h a pak budu placena úkolové
Jak to je? Je daný nějaký základ a nebo ai muzu vydělat třeba jen 7000kc za měsíc? Dik

Reakce:
pannda
Kelišová 6634 příspěvků 33 inzerátů 19.02.18 18:28

Jsi na pozici vedoucího zaměstnance, že máš zkušební dobu 6mesicu??? 8o

ivašot.
Kelišová 6716 příspěvků 19.02.18 18:33
@pannda píše:
Jsi na pozici vedoucího zaměstnance, že máš zkušební dobu 6mesicu??? 8o

psala, že má záuční dobu, kdy bude placená od hodiny…

pannda
Kelišová 6634 příspěvků 33 inzerátů 19.02.18 18:35

Nějak neznám termín záuční doba…

ivašot.
Kelišová 6716 příspěvků 19.02.18 18:57
@pannda píše:
Nějak neznám termín záuční doba…

Ale já to chápu tak, že to není zkušební doba ve které by ji mohli okamžitě ukončit pracovní poměr - ta samozřejmě nemůže být delší než 3 měsíce. Ale, že má půl roku na zaučení v rámci, kterého ji budou odměňovat hodinovou mzdou a po tom půlroce přejde na úkolovou. A to je samozřejmě možné domluvit v rámci pracovní smlouvy…

pannda
Kelišová 6634 příspěvků 33 inzerátů 19.02.18 19:03

To jo, to ano. Ale já se jen zeptala, nebylo mi odpovězeno.

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 19.02.18 19:19
@veverka019 píše:
Ahoj vsem, prosim jsem nove v praci a mam zaucni dobu 6mesicu po dobu tech mesicu mam 85kc /h a pak budu placena úkolové
Jak to je? Je daný nějaký základ a nebo ai muzu vydělat třeba jen 7000kc za měsíc? Dik

Nemusí být žádný základ. I na úkol. mzdu se ale vztahuje min. mzda, tzn. i kdyby sis vydělala pod 12.200,– budou ti mzdu do této výše dorovnávat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >