Reklama

Úkolová mzda - jak se bude počítat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veverka019
Stálice 74 příspěvků 19.02.18 16:54
Úkolová mzda

Ahoj vsem, prosim jsem nove v praci a mam zaucni dobu 6mesicu po dobu tech mesicu mam 85kc /h a pak budu placena úkolové
Jak to je? Je daný nějaký základ a nebo ai muzu vydělat třeba jen 7000kc za měsíc? Dik

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6510 příspěvků 33 inzerátů 19.02.18 18:28

Jsi na pozici vedoucího zaměstnance, že máš zkušební dobu 6mesicu??? 8o

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 19.02.18 18:33
@pannda píše:
Jsi na pozici vedoucího zaměstnance, že máš zkušební dobu 6mesicu??? 8o

psala, že má záuční dobu, kdy bude placená od hodiny…

pannda
Kelišová 6510 příspěvků 33 inzerátů 19.02.18 18:35

Nějak neznám termín záuční doba…

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 19.02.18 18:57
@pannda píše:
Nějak neznám termín záuční doba…

Ale já to chápu tak, že to není zkušební doba ve které by ji mohli okamžitě ukončit pracovní poměr - ta samozřejmě nemůže být delší než 3 měsíce. Ale, že má půl roku na zaučení v rámci, kterého ji budou odměňovat hodinovou mzdou a po tom půlroce přejde na úkolovou. A to je samozřejmě možné domluvit v rámci pracovní smlouvy…

pannda
Kelišová 6510 příspěvků 33 inzerátů 19.02.18 19:03

To jo, to ano. Ale já se jen zeptala, nebylo mi odpovězeno.

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 19.02.18 19:19
@veverka019 píše:
Ahoj vsem, prosim jsem nove v praci a mam zaucni dobu 6mesicu po dobu tech mesicu mam 85kc /h a pak budu placena úkolové
Jak to je? Je daný nějaký základ a nebo ai muzu vydělat třeba jen 7000kc za měsíc? Dik

Nemusí být žádný základ. I na úkol. mzdu se ale vztahuje min. mzda, tzn. i kdyby sis vydělala pod 12.200,– budou ti mzdu do této výše dorovnávat.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >