Reklama

Obchodní zástupce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tvyvleckova
Povídálka 23 příspěvků 17.02.18 20:17
Obchodní zástupce

Ahoj, chci se s Vámi poradit (předem Vás prosím, abyste si odpustili narážky různých typů) mám možnost si přivydělat jako obchodní zástupce u společnosti provident. Máte s tím někdo zkušenost? Vím, že podobná diskuze již existuje, ale moc užitečných odpovědí tam není a proto se ptám Vás. Jsem sice zaměstnaná v CA Invia, ale přeci jen když se vyskytne možnost přivýdělku, každý by nad tím pouvažoval. Bylo mi řečeno, že budu chodit vybírat splátky v rozsahu svého bydliště dle svého volného času a můžu si vydělat 5 - 10 tisíc navíc, podle toho jak budu šikovná. Vzhledem k tomu, že mám pár prodejních zkušeností, nemám problém toho využít, ale přeci jen, by mě zajímal něcí názor, zda to už někdo dělal a nějaké podrobnější informace by se také hodily. Je tu někdo takový, kdo by mi o tom něco řekl? Trošku víc do hloubky? :kytka:

Reklama

Reakce:

enyf
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 17.02.18 20:32

Já s tím zkušenosti nemám, ale musím podotknout, že zníš jako moc milý člověk. Nedokážu si tě moc představit jako vymahačku peněz :-)

Tvyvleckova
Povídálka 23 příspěvků 17.02.18 20:35
@enyf píše:
Já s tím zkušenosti nemám, ale musím podotknout, že zníš jako moc milý člověk. Nedokážu si tě moc představit jako vymahačku peněz :-)

@enyf jsem velmi komunikativni clovek a mam rada lidi…netesi me predstava delat vymahacku penez, neumim byt ani tvrda :D, ale pokud bych mela stesti na poctive, platici klienty, tak proc ne :nevim: :D snad se ozve nekdo, kdo mi povi par zajimavosti :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.18 20:40

@Tvyvleckova kamarádka to dělala. Ty peníze vymáhat nebudeš. Když maji, zaplatí, kdyz ne. nezaplatí, ale to není tvoje starost. Tys tam byla a peníze nedostala.
Každý den večer musíš odeslat něco jako hlášení, kdes byla, kolik vybrala a tak. Z toho ti pak jde provize

Tvyvleckova
Povídálka 23 příspěvků 17.02.18 20:53
@Anonymní píše:
@Tvyvleckova kamarádka to dělala. Ty peníze vymáhat nebudeš. Když maji, zaplatí, kdyz ne. nezaplatí, ale to není tvoje starost. Tys tam byla a peníze nedostala.
Každý den večer musíš odeslat něco jako hlášení, kdes byla, kolik vybrala a tak. Z toho ti pak jde provize
Děkuju moc. Byla kamarádka spokojená? Myslím tím, zda se jí to vyplatilo a kolik tomu cca věnovala času..už tak jsem v práci od 7-17 hodin a mám volné jen víkendy, tak zda se to vůbec vyplatí :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.18 21:48

@Tvyvleckova dělala to k částečnému inv. duchodu.
A jen vikendy je asi málo. Ona pak uzavírala smlouvy a ty lidi chtějí prnize hned. Nebudou čekat na vikend. takze byla stále na telefonu. Týdne měla cca 2000 korun, někdy třeba 500. Podle nových smluv, vybraných peněz.
Ale když mi kolikrát říkala kam a za kým musela jet, no nezavidela jsem jí to

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >