Ukončení kojení a špatný spánek

Anonymní
18.5.20 23:06

Ukončení kojení a špatný spánek

Zdravím,

už asi 4 mesice jsem kojila pouze 2× denně - před odpoledním spánkem a v noci. Než šel spát večer, dostal flašku s UM. Teď jsou to zhruba 2 týdny, co začal odmítat kojení odpoledne a v noci chtěl málo kdy. Proto jsem se rozhodla kojení ukončit. Je mu rok a půl..

Ale k problému.. Včerejší noc byla příšerná. Plakal asi 4 hodiny v kuse, nejdřív ze spánku, pak se úplně probral. Dostal flašku, kterou vypil, ale stejně byl ubreceny. Měl potřebu si pořad střídat dudliky, držet mě za ruku a různé si ji přesouvat. Špatně spí od miminka, ještě snad neměl noc, kterou by prospal. Pláče ze spánku a vrti se. Ale ta včerejší noc, myslíte, ze je tím, ze jsem přestala s kojením? Popřípadě nějaké rady na lepší/kvalitní spánek? Odpoledne spí hodinu sám, pak začne plakat a když si jej vezmu k sobě, spí klidně další hodinu a půl.

Předem děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1539
18.5.20 23:07

Chce maminku, nic víc, nic míň. Vzala bych ho k sobě. Bude mít kvalitnější spánek s ty se vyspíš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 23:17

@mamina89
Spí mezi námi v posteli vetsinou od půlnoci už minimálně půl roku. Ale stejně sebou mrska, kope, pláče.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
1591
18.5.20 23:23

A nejsou to spíš zuby? Mně se syn taky odstavil tak nějak sám, ale noci většinou nejsou ani bez kojení žádná hitparáda. Nejhorší to je vždycky když se prořezává zub, to pak máme takové různé fáze bdělosti, kdy nás s manželem v posteli všelijak morduje a je to celkem na zbláznění… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 23:27

@Silver_Lining
Má všechny zuby po čtyřky. Pětky mám za to, ze jsou až později?

• Nahlásit
  • Citovat
1591
18.5.20 23:32
@Anonymní píše:
@Silver_Lining
Má všechny zuby po čtyřky. Pětky mám za to, ze jsou až později?

Ten náš bude mít brzy 18M a jede poslední čtyřka, ale co mám kamarádky se stejně starými dětmi, tak myslím že někdo už o pětkách mluvil… takže úplně bych to nevylučovala. Syn na ty zuby fakt trpí, takže třeba proklubání horních jedniček znamenalo asi 3 týdny průjmu a nespaní (byla jsem s ním u doktora a vyloučili jsme jinou příčinu), tak mě dost děsí co budou dělat pětky. Ale věřím že se můžou projevovat hodně dopředu.
Plus tedy máme mizernější noci třeba i pár dní po některém očkování. Ale ono je to fakt těžké oddělit od jiných příčin… :think:
Ale přijde mi že pokud ten tvůj dostane UM, má dudlíka a spí u vás, tak kojení by mu snad chybět nemělo… :think:
Jinak noci kdy mi vezme ruku a pokouší se mi všelijak zpřelámat prsty a zatíná mi do ní drápy, ty jsou skoro na denním pořádku… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 08:53

@Silver_Lining
Asi fakt mohou růst už teď, co jsem koukala na internet. Ale dneska na noc dostal sirup sedalii (myslím, ze se to tak jmenuje) a spal teda lépe, ve 2 si řekl o mléko a pak do půl 8 pokračoval. Vím, ze ten sirup nezabírá hned, ale noc byla proste lepší. Tak nevím, čím to je :think: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama