Ukončení kojení v těhotenství

33
30.3.21 20:49

Ukončení kojení v těhotenství

Dobrý večer, maminky…jdu si pro radu. Syna jsem úplně odstavila od prsa, jelikož jsem podruhé těhotná. Prso si dával už jen na spaní. Je to cca 3. den bez kojení a prsa mám horké a citlivé, pobolívají. Je nějaká pomoc, jak ulevit, nebo to přejde?
K obvodní lékařce jdu v květnu a na gyne za asi týden, tak zkouším zjistit u vás zkušených.
Děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
75847
30.3.21 21:01

Nejak nevidim duvod ukoncovat kojeni kvuli těhotenství, takze bych ho proste nakojila a prsum se ulevi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7370
30.3.21 21:02

Bud odstrikej treba v horke sprse, rozmasiruj, nebo odsaj odsavackou (za me lepsi) do ulevy, pokud nechces zanet. Dobra jsou na to i homeopatika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
30.3.21 21:07

@Kukacka123 právě s tím odstrikanim nevím. Bude se pak tvořit pořád, nebo ne? Já s tím právě nemám moc zkušeností.

@j.a.n.i1 no, nechci pak kojit oba najednou a syn už bude mít 2 roky za chvíli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7613
30.3.21 21:19

Odstrikej do úlevy a kup si v lékarne homeopatika na zastavení laktace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7370
30.3.21 21:36
@Ala.S.9 píše:
@Kukacka123 právě s tím odstrikanim nevím. Bude se pak tvořit pořád, nebo ne? Já s tím právě nemám moc zkušeností.@j.a.n.i1 no, nechci pak kojit oba najednou a syn už bude mít 2 roky za chvíli.

Nemuzes vytahnout vsechno samozrejme, jen do ulevy. Postupne to budes uminovat a bude min a min mlika. A ty homeopatika jsou pecka. Ale chce to redeni 30CH.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
30.3.21 21:48

Také jsem přestala kojit v tehotenstvi(byla jsem hrozně vyčerpaná)syn měr také skoro dva roky. Po 3 dnech jsem měla také prsa šíleně nalézá a bolela. Trochu jsem odsavala odsavackou, odstrikavala v horké vane. A ve finále jsem nechala ještě syna ještě jednou napít a ulevilo se mi a problémy ustaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213
30.3.21 21:55

Já to neřešila a dceru jsem kojila i v těhotenství, dokonce jsem se těšila, že je budu kojit v tandemu, četla jsem o tom samá pozitiva.. Ale dcera se sama odstavila zhruba 3 měsíce před porodem, postupně si sama snizovala frekvenci, až si přestala říkat úplně.. A žádné problémy jsem neměla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
31.3.21 13:00

Děkuji za rady…ještě jsem volala dětské, tak uvidíme, snad to bude rychle ok. Hrudky nebo něco zatím necítím, tak snad ani nebudou :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat