4 měsíční dítě po jídle zvrací

Anonymní
29.3.21 15:55

Blicí dite

Ahoj, dcera byla kojena jen prvních 5 dní, takže nevím jestli by zvracela i z kojení. Teď ji jsou 4 měsíce, a pokazdem jídle si ublinkne. Tedy mimo noc, když ji v polospanku. Koliky nemá nikdy, neměla nikdy vůbec žádné bolení. Prvně měla Sunar jednu krabici, pak jsme přešli na babylove 1. Přibírá krásně. Neblije do oblouku, ale klidně za hodinu po jídle z ní něco vyjede… Je to hodně bl.by? Druhá nezvracela vůbec…doktorce jsem to neříkala, nepřišlo mi to nijak důležitý. Je spokojená, usměvavá. Bohužel jsem v situaci kdy si nemůžu dovolit dát za speciální krabici 400kc, když jich vypije měsíčně 9… Jde to mlíko něčím třeba zkusit zahustit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1044
29.3.21 16:09

Hele pokud pribyva ma dostatek pocuranych plen apod tak imho je to ok. Ja byla jako mala pry taky desne blici a to tenkrat byla jen jedna znacka sunaru… asi bych to rekla doktorce jen pro jistotu, ale myslim, ze nad tim mavne rukou, ze je to pro nektery mimca normalni.

jinak napr.:
https://nestlebaby.cz/…ko-ublinkava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
29.3.21 16:13

Moje to má úplně stejně. Stejný věk, taky blije, byť trošku, po každém jídle, někdy i před jídlem. nevypadá, že by ji to vadilo, tak čekám, až to odezní - mělo by to být v 6 měsících. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1672
29.3.21 17:08

Moje má 6m, je plně kojená a doteď blila vesele a intenzivně, teď se to už trošku mírní… A klidně tu hodinu po jídle :nevim: nějak mě to nenapadlo řešit, miminka prostě ublinkávají, jinak je veselá, akční, přibírá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
29.3.21 20:25

Miminka ublinkavaji pořád. To je normální. Mlíko ničím nezahustuj, to udeláš víc škody jak užitku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 08:23

Uff díky holky. Myslela jsem si to. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie