Ukončení PP a UP

Anonymní
3.6.21 12:07

Ukonceni PP a UP

Hezky den,
v pulce kvetna jsem dostala ve zkusebni dobe vypoved ze strany zamestnavatele. 1. cervence nastupuji do nove prace, ale v pondeli bych se chtela do konce cervna nahlasit na pracak, kvuli podpore. Mam tam prinest nejake dokumenty? Zamestnavatel mi jen dohodou rekl, ze mam vypoved, ale nedal mi zadny papir, proste nic :roll: tak nevim, jak to tedka resit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1230
3.6.21 12:42

Dohodou ti řekl? Co zápočtový list ten ti nedal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 12:49

@Jolka86 Ano.. o ten jsem musela napsat jeho ucetni

• Citovat
  • Nahlásit
1230
3.6.21 12:55
@Anonymní píše:
@Jolka86 Ano.. o ten jsem musela napsat jeho ucetni

Tak doneseš smlouvu, zápočtový list, co jsi dělala předtím, jestli splňuješ podmínky pro braní podpory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
8.6.21 06:10
@Anonymní píše:
Hezky den,
v pulce kvetna jsem dostala ve zkusebni dobe vypoved ze strany zamestnavatele. 1. cervence nastupuji do nove prace, ale v pondeli bych se chtela do konce cervna nahlasit na pracak, kvuli podpore. Mam tam prinest nejake dokumenty? Zamestnavatel mi jen dohodou rekl, ze mam vypoved, ale nedal mi zadny papir, proste nic :roll: tak nevim, jak to tedka resit?

Zrušení ve zkušební době musí být písemné, jinak se k němu nepřihlíží. Takže nemáš ukončeny pracovní poměr. Na pracáku tě nevezmou, dokud zrušení nedodáš ☹️ pokud by tě zařadili, bylo by to jejich pochybení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat