Ulomený kousek antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

market77
Nováček 10 příspěvků 26.08.18 18:58
ulomený kousek antikoncepce

Ahoj holky. Když jsem si dneska chtěla vzít pilulku HA, zjistila jsem, že kousek toho prášku je jakoby odrolený. Spíš povrch. Prášek jsem si normálně vzala, ale mám takový blbý pocit. Stalo se vám to někdy? :nevim:

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 19:26

Z čeho máš blbý pocit? Já to nechápu.

market77
Nováček 10 příspěvků 26.08.18 19:30

Když ten prášek nebyl jakoby úplně celý

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 26.08.18 20:45

Nudíš se a řešíš kraviny. Jestli máš blbý pocit, tak použij pro tvou jistotu ještě jinou ochranu. Ale přijde mi to zbytečné. Nebo co chceš slyšet??

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >