Tlak v podbříšku 36. týdnu těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 23:18
Tlak v podbřišku 36tt?

Zdravím ženy :mavam:
Celý večer mám takový divný pocit v podbřišku, jakoby mne tlačilo nad stydkou kostí :think: Asi půl hodiny mne bolelo v podbřišku, jako bych měla dostat ms, pak půl hodiny klid a teď už to 5 minut bolí zase :nevim: Podle doktora, který mi dělal kontrolu ve středu to na porod ještě nevypadá, mimču se daří dobře a dle zkušeností s prvním těhotenstvím u dcery vím, jak jsou strašně příjemní na pohotovosti, takže tu jen v krajním případě :) Měla jste to některá taky tak á byl to třeba blížící se porod? Nebo nevíte některá co to může být? S dcerou jsem měla jen poslíčky a tohle jsem nezažila, jsem 36tt :hug: děkuji a hezký večer :oops:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 36. týden těhotenství?

Reakce:
Ivčis
Závislačka 3969 příspěvků 26.08.18 07:28

Ať by byly na pohotovostí jakkoli příjemní tak by mi to bylo naprosto jedno. Jde o Vaše dítě, to nemůže za to že ti vadí blbé pohledy. Jela bych.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >