Reklama

3. den poslíčky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andula135
Kecalka 142 příspěvků 25.08.18 08:58
3 den poslíčky

Už jsem z toho unavená. Mám 3 den poslíčky, občas jsou pravidelné a dost bolestivé. Už jsem se těšila, že budu rodit a nic, znáte to některá.

Reklama

Reakce:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 25.08.18 09:16

Ahoj, zakládáš tady diskuze každý den… určitě to tak některá měla a všechny nakonec porodily…Hod se fakt do pohody, tím ze budes sedět a furt se pozorovat, tím si nepomůžeš. Konečně se ochladilo, tak si udělej pěkný den… Určitě se dočkáš ;) nechci te strašit, ale pokud si pamatuju dobre, tak jsi prvorodicka a můžeš klidne i přenášet… já přenášela 6 dni… užívej si ještě klídek, můžeš spát a lebedit ;)

beruska9
Extra třída :D 10568 příspěvků 25.08.18 09:28

Jo…nemela jsem je sice v kuse (nebo ne ty bolestive), ale prubezne asi 2 tydny (nektere dny)…az jeden vecer se ukazalo, ze to nebyly poslicci, pak mi praskla voda :lol:
Jestli to chces zkusit uspisit, tak se radi chodit (idealne do schodu), hopsat na mici a mit sex :mrgreen: Taky muzes zkusit stimulovat bradavky, jestli jsi 37tt a vic…I kdyz ucinek neni zarucen.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka Nely Slovákové s expřítelem: Motorka byla dárek, on lže!

Nela Slováková si pořídila auto za takřka dva miliony a s přírůstkem do... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama