Jaká je možnost otěhotnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 11:33
Jaká je možnost otěhotnění?

Zdravím. Je mi 18 a už jsem nedostala třetí měsíc menstruaci, jenže k mému bohužel jsou u mě výchylky normální, někdy i půl roční. Za tyto tři měsíce jsme s partnerem spolu nespali, ale dělal mě rukou (možnost spermatu na ní? Ruce si otřel ale Netuším) Každopádně nepřibírám, chutě nemám, nevolnost taky ne, je tu nějaká možnost? ???? Možná jen panikarim, jsem poslední dobou dost ve stresu.

Přečtěte si článek: Test plodnosti zvládnete provést doma

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10466 příspěvků 24.08.18 11:34

Udělej si test. Myslím ale, ze ta možnost je témeř nulová

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 24.08.18 11:36

A o těhotenských testech jsi slyšela? A o gynekologovi? Vypovídací hodnota je o 100% přesnější než názory tady.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 24.08.18 11:52

To je tak těžké si koupit test nebo skočit na gyndu? :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6400 příspěvků 24.08.18 13:25
@Anonymní píše:
Zdravím. Je mi 18 a už jsem nedostala třetí měsíc menstruaci, jenže k mému bohužel jsou u mě výchylky normální, někdy i půl roční. Za tyto tři měsíce jsme s partnerem spolu nespali, ale dělal mě rukou (možnost spermatu na ní? Ruce si otřel ale Netuším) Každopádně nepřibírám, chutě nemám, nevolnost taky ne, je tu nějaká možnost? ???? Možná jen panikarim, jsem poslední dobou dost ve stresu.

Zadej do googlu těhotenský test, přečti k čemu je a zajdi ho koupit.

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 24.08.18 14:03

Udělej si test…

TerkaandLily
Nováček 2 příspěvky 26.08.18 16:18
těhotenství ovulace

Ahoj holky mám dotaz úplně lajcký pohled a budu ráda za váš názor. Snažíme se o miminko, antikoncepci neberu, piji kontryhel, beru vitamíny, ovu pokud jsem počítala správně začla 19.8.-26.8. to je dnešek by měl být konec plodných dnů. Poslední ms byla 6.8.,styk byl 15.8.2krát 18.8. 19.8. 21­.8. 23.8. kdy nejdříve si mám udělat test 10dpo by byla středa 29.8. to by už mělo být vidět?? dělala jsem si dnes spíše ze zvědavosti a samozřejmě 1 čárka:-(
Holky děkuji moc za reakce :srdce: :srdce: :srdce:
jo a poslední 2 dny strašně křeče a píchání více než jindy v ovu době

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >