Silné krvácení ve 13 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika587
Povídálka 17 příspěvků 23.08.18 13:21
Silné krvácení ve 13 tt

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jsem ve 13tt dnes ráno jsem začala silně krvácet, jela jsem proto ke své doktorce, mimi i děloha vše v pořádku, ale silné krvácení a bolesti tak mě poslala do nemocnice, před chvílí další UTZ už tady, naprosto necitlivý doktor taky vše v pořádku mimi se drží nic se nikde neotvírá ale pro jistotu kdybych potratila musím být nalačno aby mě prý mohli uspat. Takže jenom ležím a brečím všichni mi řekli že to krvácí moc ale neví proč. Prošel si někdo tím samým? A nejlépe se šťastným koncem? Děkuji. :(

Přečtěte si článek: Jak probíhá 13. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:28

Kamarádka měla to samé v 10. týdnu, silné krvácení, byla deset dní v nemocnici, na nic nepřišli. Pak už bylo těhotenství bez problémů, holčička se narodila zdravá, jsou jí teď dva roky.
Držím palce, aby i u tebe vše dobře dopadlo.
Prosím o zachování anonymu kvůli zmínce o zdravotním stavu jiné osoby.

Uživatel je onlinemiluver
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 23.08.18 13:35

jj kamarádka takhle moc krvácela v těhotenství hned několikrát, jakože stylem otevřeného kouhotku prostě z ní lilo…a miminko se narodilo zdravé, vždy jela na gyndu, že je konec a mimi se drželo jak klíště! Tak hodně štěstí! :hug: :srdce:

lolink
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 23.08.18 13:39

Muze to byt jen hematom po uhnizdeni. Dali ti utrogestan?

Froseth
Kecalka 383 příspěvků 23.08.18 13:46

Taky myslím, že to může být hematom. Přeji, ať to dobře dopadne :kytka:

Veronika587
Povídálka 17 příspěvků 23.08.18 13:56

Prý že hematom tam není, ale po každém ultrazvuku to ze mě vyteklo takovým způsobem a tak hodně že si říkám jak nemůžou vědět z čeho to je…čekám teď na výsledky z laboratoře a pak se prý uvidí, zatím mi vůbec nic nedali teda.. a děkuju Vám snad to dopadne dobře… :(

Martule Lukáš
Stálice 62 příspěvků 23.08.18 14:11

Držím palce ať jste oba v pořádku. Já taky krvácela v 12 týdnu,dali mi Ascorutin na posílení cév,prý jak rostla děloha tak mi nějaká céva praskla. Asi za 2 dny to přešlo,pak jsem jen pár dní lehce špinila a pak už bylo vše o.k. Dokonce jsem pak pár dní přenášela. Bude to dobrý,držte se oba… :hug:

Tgon
Stálice 52 příspěvků 23.08.18 14:18

Kamarádka také silné krvacela a vše v pořádku mimi i ona zdravý :) já v 18 tt slabší krvácení dostala jsem detralex a ascorutin na zpevnění cév a zatím se držíme 21 tt :) držím palce :srdce:

Veronika587
Povídálka 17 příspěvků 23.08.18 14:19

@Martule Lukáš
Děkuji moc… :hug:

Veronika587
Povídálka 17 příspěvků 23.08.18 14:22

@Tgon
Tak super, taky držím palečky ať je vše už jenom v pořádku :srdce: ;) Uvidíme no zatím mi nic nedali tak jsem z toho nervózní snad to bude ok a udrží se..

Tgon
Stálice 52 příspěvků 23.08.18 14:57

@Veronika587 dejte určitě vědět jak jste dopadla :)

panikockova
Závislačka 3485 příspěvků 4 inzeráty 23.08.18 15:13

@Veronika587 Takle hodne jsem krvacela ted v poslednim tehotenstvi v 10.tydnu, byla jsem v praci a najednou krec a pode mnou louze krve. Pak este jednou asi o 2tejdny pozdeji. Udelal se velikanskej hematom. Ale vsechno dopadlo dobre, narodil se zdravej kluk :D Drzim palce, urco to bude dobry! :kytka:

Veronika587
Povídálka 17 příspěvků 23.08.18 17:21

Tak po dnešním třetím UTZ našel doktor nejspíš hematom, ale říkal že si není úplně jistý mám prášky na to krvácení i na udržení. Tak snad bude malej bojovníček… Ještě mi dnes moje se ráno řekla že si troufá říct že to bude chlapeček ( náš vysněný ) … :srdce: ale hlavně ať je to zdravé a přečkáme to … Děkuji Vám všem :*

Tgon
Stálice 52 příspěvků 23.08.18 19:55

Tak hlavně klidovy režim a ať už jen děla samou radost :kytka:

Martule Lukáš
Stálice 62 příspěvků 24.08.18 17:12

Jé,tak aspoň už vědí z čeho to je a můžou se podle toho zařídit a nasadit léky. Takže dobré zprávy. Bude to dobrý,mně tenkrát doktorka na ultrazvuku taky nemohla nic najít,až pak na další kontrole bylo vidět dokud to krvácelo. Tak hlavne klid a odpočívat,ať malej prďolka hezkx roste. Hodně štěstí. :kytka: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >