Reklama

Zkušenost Genetika fetmed Olomouc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verbit
Stálice 75 příspěvků 24.08.18 09:38
Zkušenost Genetika fetmed Olomouc

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat máte některá zkušenost s 1.screningem ve Fetmedu v Olomouci? Jak to probíhá, kdy jste věděli výsledky a jak jste byly spokojeni? Jdu tam příští týden to budu 10+6 tak mě to moc zajímá. Moc předem děkuji za odpovedi :srdce:

Reklama

Reakce:

Taače
Kecalka 260 příspěvků 24.08.18 11:30

@verbit Ahojj, byla jsem tam na obou - naposledy vcera ve 22+1. Za mě spokojenost :) První screening jsem měla taky 10+6, vzali mi krev a šla jsem na utz - malá byla ale o 3 mm menší, než jaká je minimální delka pro měření, tak mě jednoduše preobjednali za 2 týdny - platila jsem jen jednou.

Paní doktorka diktuje sestře hodnoty, u kterých jsem teda netušila co znamenají :D Moc toho nenamluvila, ale malé vidíš a fotku ti udělá :) Já jsem věděla výsledky okamžitě, protože už měli tu krev z minula. Ale normálně to prý dělají tak, že zavolají do večera, kdyby bylo něco špatně.

Druhý screening byl taky nadvakrát, protože se malá odmítala pořádně hýbat, tak nemohla změřit pravou ledvinu - ale vcera už paráda :)

Celkově přístup parádní, bohužel občas čekáš dýl, což bylo pro mě, stresoně, dost priserne, ale dá se to přežít :)

verbit
Stálice 75 příspěvků 24.08.18 11:51

@Taače je mooc děkuji tak snad se mrnousek ukáže jak má a půjde hezky změřit. Ještě jednou děkuji

Taače
Kecalka 260 příspěvků 24.08.18 11:57

@verbit Není vůbec za co. Hlavně ať máte všechno v pořádku :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >