Těhotenství - co jste dnes jedli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 17:28
Těhotenství - co jste dnes jedli

Zdravím maminky chtěla bych se zeptat jak a co jíte přes den. :lol: Občas mi přijde že toho sním hromadu chtěla bych vědět jak jsou na tom ostatní. Děkuji za příspěvky :kytka: (21tt)

Přečtěte si článek: Co jíst v těhotenství + recepty vhodné pro těhotné

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Margery
Echt Kelišová 9395 příspěvků 23.08.18 17:30

Dneska přesnídávku s piškoty na snídani, svačina banán a dvě sušenky, oběd miska rýže s kuřecím a omáčkou, po obědě tři sušenky a kafe, svačina jogurt a pár piškotů. A to jsem dneska docela prasila :mrgreen:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 23.08.18 17:36
@Anonymní píše:
Zdravím maminky chtěla bych se zeptat jak a co jíte přes den. :lol: Občas mi přijde že toho sním hromadu chtěla bych vědět jak jsou na tom ostatní. Děkuji za příspěvky :kytka: (21tt)

snidane - omeleta 2 az 3 vejce podle hladu platek chleba s maslem, zelenina

obed, maso, priloha, zelenina proste normalni obed, jen prilohy davam mene.

svaca jogurt, ovoce, cotage dneska treba zakys ve skle

vecere salat vetsinou neco jako sopak nebo treba tortila se salat a v tom kureci maso

ale mam zjistenou tehu cukrovku… tak musim sacharidy drzet na uzde.. jinak by tam bylo hafo ovoce a asi i nejaka ta zmrzka.

Příspěvek upraven 23.08.18 v 17:38

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 23.08.18 17:38

Já jsem 27tt. Dnes jsem jedla k snídani tvarohovy koláč, oběd panenka a noky a večeře ještě nic a nejspíš jen zelenina. Nemám hlad.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 23.08.18 17:49

Ježiš, teď si přijdu jako prase. K snídani jsem měla jen banán s mlíkem, protože jsem vstávala hodně pozdě. K obědu řízek s bramborovým salátem. Před chvílí jsme spucla twistera sýr slanina z KFC a mezitím ještě pár okurek nakladaček, protože je strašně miluju. :oops: A k véče budu mít nejspíš rajčatový salát, protože když si dám něco těžkého tak pak už neusnu. Jinak běžně mám k snídani mixit musli a ovoce, potom normální český oběd (segedín, čiči, roštěnky, nijak se neomezuju), potom během dne ovoce (meloun, ananas, nektarky, co mi přijde pod ruku) + ujíždím na slaných tyčinkách od Havlíka a k véče už jen něco lehčího (salát, rýžovou kaši, …). A mám teda 56,5 kila na 173 cm, jsem v 19. týdnu a nabrala jsem zatím jen kilo a půl. Což se docela divím při tom stravování. :think:

janiiiv
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 17:50

Snídaně kefír, svačina dopo pár müsli srdíček (šla jsem z kontroly v porodnici a čekala jsem, až otevřou výdejnu eshopu) + pár kousnutí frgálu z trhů, oběd pečené brambory s rajčaty, česnekem, tymiánem a kousky kuřecího, svačina odpo kafe (dávám 1:1 vodu a mléko) + zbytek frgálu a k večeři bude návštěva a chleba s pomazánkou z červené čočky + zelenina. A když mě bude honit mlsná, mám tam vlastnoručně utržený broskve :srdce:
Je to jak kdy. A ano, taky mám pocit, že občas žeru jak nedovřená :roll:

janiiiv
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 17:52

@Serpentini Jsem se schválně mrkla do průkazky, já měla v 19tt navíc cca 3 kila. Teď mám 14,5 (37tt).

Serpentini
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 23.08.18 17:57

@janiiiv Já myslím, že moc nepřiberu. Dost let jsem měla hodně pohybu, tak mám rychlý metabolismus ;) Kdybych přibrala tak tu půlku toho co vy tak bych byla ještě ráda :lol:

Halamka
Závislačka 3697 příspěvků 23.08.18 17:59
@Anonymní píše:
Zdravím maminky chtěla bych se zeptat jak a co jíte přes den. :lol: Občas mi přijde že toho sním hromadu chtěla bych vědět jak jsou na tom ostatní. Děkuji za příspěvky :kytka: (21tt)

Proč anonym???

Margery
Echt Kelišová 9395 příspěvků 23.08.18 18:10

Já mám v 33tt navíc 5 kg.

kacakaca
Závislačka 2618 příspěvků 23.08.18 18:11
@Anonymní píše:

Proti memu vcerejsku jste vsechny dietarky: 2kg melounu, kacena se zelim, zitny chleba s cerstvym syrem, cela mozzarela s kilem rajcat, jogurt a domaci musli, hrst mandli, bageta s tvarohem, pomerancovy dzus. Den predtim ale banan a ten predtim nic. Jsem po strevni chripce, 33tt +5kg.

Plesss
Kecalka 105 příspěvků 23.08.18 18:31

Snídaně : chléb, mazací sýr, salám,teplý čaj. Pak jsem měla čoko šátečky s banánem. K obědu jsem měla rajskou omáčku s kuličkami a teď boruvkovy jogurt. Jsem 18tt a skoro vůbec jsem nepřibrala půl kilo což je nic :nevim:

Plesss
Kecalka 105 příspěvků 23.08.18 18:32

@kacakaca udělala si mi chutě :lol: tu kacenu bych si dala :D

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 1 inzerát 23.08.18 18:36

Dneska nic moc, takove jidlo na cestách :mrgreen: snidane chleba se sardinkama :mrgreen: pak kavarna a kafe a croissant, obed bageta v Subwayi, na svacu hroznove vino a ted cekam na sushi :mrgreen:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 23.08.18 18:52

Musli s mlékem, kuřecí na rajčatech s hranolkama (v troubě) a tatarkou, odpo zas krupinky s mlékem a teď večer šopák :lol: což je asi nejmíň za poslední týdny, normálně mám i dost pečiva, ovoce a zmrzliny :oops: nebo celou čokoládu, křupky.. No prase prostě :oops: jsem 13tt a mám nahoře 3kg (od posledního vážení minulý týden :oops:) radši to s vážením nebudu přehánět :mrgreen: začínala jsem při 56kg na 170cm. A to jsem si taky myslela jak se to bude držet, dost let dru a makám, cvičím, běhám, jím zdravě. A ono prd, tělo vše ukládá na horší časy asi :zed: po krvácení v začátku těhotenství jsem radši přestala cvičit a pořád se bojím znovu začít.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >