Reklama

Je nutný Postinor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lara54
Povídálka 23 příspěvků 24.08.18 23:34
Je nutný postinor?

Zdravím, holky. Dneska se nám s přítelem stala nehoda. Během styku mu nějakým způsobem (pro nás stále záhadným) spadl kondom a jelikož jsme to nezaregistrovali (aby se někdo neptal, jak jsme si mohli nevšimnout - byla to taková rychlovka pod peřinou :oops: :lol: ), tak ejakuloval do mě. Mám těsně před MS, už na ni čekám, ale stejně je tam ta pravděpodobnost, že by se to mohlo uchytit, ne? Ještě k tomu jsem první měsíc po vysazení hormonální antikoncepce, protože mi po ní bylo zle. A uvádí se, že ten první měsíc po vysazení je plodnost vyšší. Miminko si teď dovolit nemůžeme. Tak tedy uvažuji, že počkám ještě do zítřka, jestli MS dorazí a v neděli bych postinor užila. Má se sice užít co nejdříve, nejpozději do 72h, ale zase se nechci takovým množstvím hormonů ládovat zbytečně. Jak byste to řešily vy? :zed:

Reklama

Reakce:

Jogo-Bela
Povídálka 27 příspěvků 24.08.18 23:36

Ahoj, kup si Ellaone, je nehormonalni… taky uzij co nejdriv :palec:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 25.08.18 00:02

Hele, já bych si radši prášek po vzala a nic bych neriskovala. Mimochodem pokud ti bylo po HA zle doporučuji změnit HA - já měnila dvakrát než jsem našla to, co mi vyhovovalo. :palec:

lisma
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 1 inzerát 25.08.18 06:37

Po vysadení antikoncepcie sa nedá spoľahnúť na nejakú pravidelnosť cyklu, nikto netuší kedy si ovulovala… takže ja by som sa asi dodatočne chránila, predsa len je to jednoduchšie než potom riešiť nechcené tehotenstvo. Ak začneš menštruovať, tak v pohode…

Lara54
Povídálka 23 příspěvků 27.08.18 10:12

Holky, tak jsem si prášek vzala, ale až po 60 hodinách.. měla jsem totiž 2 dny nějakou střevní virózu a průjem snižuje účinnost. Vzala jsem si pilulku Nulsora. Mám obavy, že už je to pozdě, i když se uvádí do 72 hodin.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama