Reklama

Špinění a hematom v 11. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 14:11
Špinění hematom

Ahoj maminky,
Omlouvám se za anonym, ale je to citlivé téma. Chtěla bych se zeptat, jsem v 11tt těhotenství. 1× jsem jednorázově hnědé zaspinila, ale bylo vše v pořádku, jen mi pak dr řekl, že našel 1cm hematom, ale že se nemám bát, že mimi nijak neohrožuje a že kdybych zaspinila, ať se nelekam, že se nic neděje. Včera jsem opět jednorázově zaspinila a od té doby nic. Ale to špinění mělo žlutou barvu, je to ok? Nebyl to výtok, bylo to jednorázové jako předtím a od včerejška zase nic. Na jedné diskusi jsem se dočetla, že hematom dle stáří mění barvu z červené na hnědou a pak žlutou. Ale nikde jinde jsem nic dalšího nenašla. Máte někdo podobnou zkušenost? Díky za odpověď 8)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 11. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 16:46

Opravdu nikdo nezažil? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >