Špinění a hematom v 11. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 14:11
Špinění hematom

Ahoj maminky,
Omlouvám se za anonym, ale je to citlivé téma. Chtěla bych se zeptat, jsem v 11tt těhotenství. 1× jsem jednorázově hnědé zaspinila, ale bylo vše v pořádku, jen mi pak dr řekl, že našel 1cm hematom, ale že se nemám bát, že mimi nijak neohrožuje a že kdybych zaspinila, ať se nelekam, že se nic neděje. Včera jsem opět jednorázově zaspinila a od té doby nic. Ale to špinění mělo žlutou barvu, je to ok? Nebyl to výtok, bylo to jednorázové jako předtím a od včerejška zase nic. Na jedné diskusi jsem se dočetla, že hematom dle stáří mění barvu z červené na hnědou a pak žlutou. Ale nikde jinde jsem nic dalšího nenašla. Máte někdo podobnou zkušenost? Díky za odpověď 8)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 11. týden těhotenství?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 16:46

Opravdu nikdo nezažil? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >