Reklama

Šumivé tablety - můžou se v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineDanca1995
Povídálka 30 příspěvků 26.08.18 12:15
Šumivé tablety

Ahojte :) chci se zeptat může se v tehotenství šumivé tablety maxi vita?? mam na ne strasnou chut :D :D jsem ve 35 tydnu :) Děkuji vám moc za odpovědi :) :srdce:

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5970 příspěvků 26.08.18 21:31

@Danca1995 jim je celé těhotenství, příchuť pomeranč. I několik kusů za den. Zítra začínám 28tt.

Uživatel je onlineDanca1995
Povídálka 30 příspěvků 27.08.18 08:47

@lachtanice86 dekuji moc :) tak hned si dám :D :srdce:

Rrody
Nováček 7 příspěvků 27.08.18 12:34

Já bych asi jen dala pozor na umělé sladidlo. Šumivé tablety jej často obsahují. Ale asi jako u všeho - platí všeho s mírou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >