UM 3 měsíce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 11:32

UM 3 měsíce

Ahoj,
měla bych dotaz. Mám doma 3mesicni holčičku. Ve 2 měsících se mi přestala budit v noci na jidlo a z nějakých 8 krmeni jsme na 5 krmeni. Jednou si dá ve 3 hodiny, pak v 7,11,15, a nakonec v 19…ale je to boj…dostanu do ni pokaždé 120 a někdy méně. Ke konci než dopije tak se začne strašně rozčilovat a začne se nadavovat. Zkoušela jsem měnit savičky a jednou i mleko, protože jsem si myslela, že ji nechutná…ale nakonec jsme se vrátili k původnímu Nutrilonu Profutura, protože ji bolelo bříško. Vody vypije tak kolem 100 za den..říkám si jestli ji to stačí…
Viním za to očkování, (Hexa)začalo to od té doby. Přestala nám úplně přibírat.
Mate nějaké tipy jak zvýšit apetit?
Mam ji v noci začít budit a obnovit častější krmeni, aby se ji trosku roztahlo bříško?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.7.22 20:45

120 jsem měli do 4 měsíce max 6× denně. Plus kojení. Myslím si že by to mohlo stačit. Večer jsem nikdy nebudila. :nevim: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
LP4
853
5.7.22 20:48

No nam pije 6× celkem asi 600-700ml den a bude mu 6mesicu a 100ml vody mi určitě nevypije, ale teda problém a přibíráním nemáme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1425
5.7.22 23:17

Dítě plně na Um by mělo vypít 150-180 ml UM na kilogram své váhy celkem za den. Pokud nejeví žádné známky dehydratace, tak bych byla v klidu. Jinak v noci určitě nebudit… U mého nejmladšího pomohlo, když se krmil vleže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat