Stolice obsahující hlen

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.7.22 05:42

Stolice obsahující hlen

Dobrý den, dceři je 5 měsíců, je kojená a už pár dní má takovouhle stolici (viz foto), je tu někdo kdo má s tímto zkušenost a jednalo se o alergii na kr. mléko? Děkuju :)

Edit admin: fotografie stolice prosím pošlete při vyžádání do SZ, děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
294
5.7.22 07:59

Obecne-strevo je podrazdene, muze to byt v souvislosti s mlekem nebo jinou potravinou. Zkuste eliminacni dietu, musite ale vydrzet, drive nez po 14 dnech se nic neukaze.
U mych deti jsme resili, meli dokonce i krev ve stolici, ale dodnes nevim jestli to bylo z mleka nebo v dusledku jineho podrazdeni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.7.22 08:08

@biancaa moc děkuji za reakci :) u syna jsem tohle nezažila právě, tak jsem si přišla pro nějakou zkušenost sem.

Krev naštěstí nemáme 🙏🏻 Ani koliky či teplotu :)
No jsem z toho špatná, bez mléka si “neumim představit život” 😁

Ale kvůli dceři se mléčných výrobků samozřejmě vzdám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
5.7.22 08:25

@Natynka5726 nemusi to byt z mleka, vypatrat ktery alergen problemy zpusobuje je kolikrat detektivni prace, a na dlouho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.7.22 09:03

@biancaa myslím že nám to příkrmy srovnali, tak to nebudu řešit :)
Doktorka řikala že mrkvička by měla stolici srovnat a srovnala :).

Moc Vám děkuji za předchozí reakce :) 🌸

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
13.7.22 12:53

@Natynka5726 super ze se to vyresilo takhle rychle a jednoduse :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
20.7.22 12:28

Dobrý den, take bych se chtěla zeptat. Mám 3m. miminko. Už asi 3 dny máme zelenou stolici, trochu jako hlen. Miminko je kojene, teplotu nemá a hlad také ne..mam se nějak extra znepokojovat? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.7.22 16:29

@Mama87 dobrý den, může to být že pije více předního mléka a nebo právě ta alergie na kravské mléko a to by jste musela vysadit veškeré mléčné výrobky.
Měli jsme to stejně, naštěstí je dceři půl roku už, takzě frčíme příkrmy a mrkvička to hezky srovnala 🙏🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat