UM Beba - čím nahradit?

856
11.11.20 10:40

UM Beba, cim nahradit

Mám kojence, 7m holcicka, potrebuji aby obcas jsem mohla dat i UM… Mela jsem doma Bebu, tu ale nechce (prikrmy uz basti bezproblemu) a ja se v ostatnich UM nevyznam (prvni Bebu mel rad)… uplne se mi nechce jit cestou, koupim 5 krabic od ruznych vyrobcu a budu zkouset… Co prosim Vase deticky pili s oblibou? Vim, ze je to individualni, ale treba se zde shodnete na nejake znacce, ktera vicemene chutnala… Prosim nepotrebuji diskuzi na tema kojeni je lepsi nez UM, to vim. dekuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38
11.11.20 11:01

Syn po odstaveni vzal na milost Kendamil :) vsechny ostatni znacky plival. Nedivim se mu, ten Kendamil je chutove uplne jinde :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
11.11.20 11:34

Hami, ale německé. Tam je to Milupa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1053
11.11.20 11:37

Sunar :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
11.11.20 13:02

Hodně maminek doporučuje Kendamil :) Já s ním nemám zkušenost ale kamarádka s 3měsíční holčičkou ano.. Částečně kojí a dokrmuje. Vyzkoušela Hipp, Sunar, Nutrilon ale malá měla problémy s břískem a se stolicí. Myslela si, ze to ma mala z mm a dost omezila jidlo.Dala na zkoušku Kendamil a jsou obe spokojene. Mala krasne spinka a nema problem si vzit prso.. Uplně jiná chuť a kamarádka mi říkala, že než to malé dala tak ochutnala a že je dobrý :D
Já sice plně kojím a kdybych měla dokrmovat tak zkusím ten Kendamil..Sice je dražší ale kvalitní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
11.11.20 13:24

Dekuji vsem za nazory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu