UM místo jogurtu?

9549
27.3.08 13:58

UM místo jogurtu?

Holky, malá mi v poslední době odmítá jogurty, jakékoliv, vždycky je jedla bez problému. Místo bílých jsem jí zkoušela dávat ovocné, chvilku to klapalo, ale ted už zase ne. Nechci to hrotit, nutit jí to nehodlám, násilím do ní stejně nic nedostanu, ale chci se zeptat: ráno a večer pije po 250ml UM, přes den jiných mléčných výrobků moc nesní, občas kousek tvrdého sýra, ten má ráda, ale nechci jí ho dávat každý den, někdy k večeři ovesnou kaši z mléka, a tak nevím, jestli jí odpoledne na svačinu nemám místo toho jogurtu dát třeba trochu UM, dejme tomu 150ml? Napadlo mě ještě jí dát nějaký pribiňáček, ale moc se mi do toho nechce, aby si na to nezvykla a třeba ten jogurt už pak nechtěla vůbec. Jo, zkoušela jsem i activii tvarohovou, chvilku jedla, pak už ne.
Jde mi prostě o to, jestli jí toho půllitra mléka denně stačí nebo mám přidat. Tak. :wink:
Díky, Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11056
27.3.08 14:03

Uz je ji rok a pul? Tak to ji to staci urcite. Co by za to mnohe maminky daly… Pribinacek mi prijde fakt zbytecny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.3.08 14:06

Ivunko, tak velkemu batoleti staci denne 500ml mlecne slozky, coz pokryje to UM, ja bych to nehrotila, jogurty vynech, nahrad spise ovocem, nez UM a za nejaky cas, trebaq mesic skus znovu.....

Treba u nas Jenda v ty dobe nepozrel zasne mleko, kase taky ne a sned denne 1-2 male jogurty a taky to stacilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.3.08 14:08

2× poslane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
28.3.08 12:40

Díky za odpovědi, uklidnily jste mě :wink: