Reklama

Za jak dlouho poznám, že synovi UM nevyhovuje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuJo
Povídálka 23 příspěvků 26.03.18 12:43
Um rada

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak a za jak dlouho poznám že synovi UM nevyhovuje. Zkoušeli jsme Hami ale hrozně se po tom kroutil, Nutrilon na koliky ale po tom měl zapáchající vodnatou stolici, a teď máme od soboty Sunar Premium a dnes se zase od rána kroutí. Synovi jsou 2mesice. Používáme Biogau (od 14dni), kapky na bříško ale stejně se mi cca hodinu po jídle vždy začne kroutit a plakat dokud si neuleví… Zas mu nechci pořád střídat UM.

Reklama

Reakce:

Elen8
Extra třída :D 12978 příspěvků 26.03.18 12:48

@LuJo muzu doporucit hipp bio combiotik, vsichni kolem co um pouzivali ho chvalej. Dceri jako miminku taky sedl, pouzivala jsem i v kombinaci s materskym mlekem a bez potizi.

vertunka
Závislačka 4579 příspěvků 26.03.18 13:00

@Elen8 souhlasim s Hippem. Ja ho ted davam dceri (6 tydnu) a uplne bez problemu.

@LuJo mozna ho boli brisko z toho neustaleho stridani. Vydrz u jednoho at si zvykne.

scentini
Závislačka 3398 příspěvků 26.03.18 13:16

Taky se pridavam k hippu, dcera na nem od tydne byla a nevim co je bolest briska. Uleva neprisla hned, chvilku trvalo.

elle21
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 26.03.18 13:22

Hipp je dobrý, jinak moc nestřídej mlíka, dítě si musí zvyknout.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama