Umělé oplodnění ET

Anonymní
14.3.21 13:02

Umělé oplodnění ET

Ahoj holky :mavam: jsem po svém prvním ivf ET 5ti denní blastocysty. 7 den po ET jsem začala spinit a dva dny nato krvácet v caru mě objednali na krev, která podle nich má na 11 den po ET nízký hcg 67,5 a tak mi řekli že embryo buď samovolně potracim a nebo že jsem mimoděložne, po dvou dnech mi hcg vyskočilo na 102.5 paní dr mi řekla že, to vypadá nadějně ale jelikož krvácím, tak nemůže ještě vyloučit mimoděložne tehu :nevim: dostala jsem na zastavení ascorutin 3×2 a zavádím si amelgen 400mg 1-0-1 teď ale mám zavádět 3×1. Tak se chci zeptat, zda jste to některá měla stejně? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9483
14.3.21 13:40

Nevypadá to jako prosperující těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
14.3.21 13:53

Hm, též myslím, že to nevypadá moc dobře. Hcg by se měla zvyšovat jinak a to krvácení k tomu… Ale samozřejmě dodržuj to, co ti poradili, třeba se může stát zázrak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
14.3.21 14:15

Také se hrozně bojim. Léky jsem dostala v pátek a ještě ten den po ascorutinu jsem začala jen spinit, takže jsem si amelgen 3krat za den nedala :nevim: zavádím ho tedy stále ráno a večer, snad v tom nebude žádný problém :( začínám mít ale pocit že, mi nedělá amelgen dobře, neměla jste některá nežádoucí účinky? Každopádně už se těším na zítřejší kontrolu, ta nejistota je šílená :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
17.3.21 11:52

Ahoj, já mám asi podobný příběh. 8.3 jsem byla na ET 5denního embrya a již od 5 dne po ET jsem začla špinit, sem tam i krev po utření. Test mi ale od té doby sílí. Po dohodě s CAR jsem navýšila progesteron a čekám. V pondělí jedu na krev, to budu 14 dní po ET tak se uvidí, ale je to děsná nejistota. Jak jsi dopadla ty? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 10:50

Ahoj holky vcera jsem byla 10 den po ET nedalo mi to a sla jsem na hcg z krve a vysledek je 66,7 jednotek je to dost? Jsem nervozni tedkom.. oficialne mam jot na krev v patek

• Citovat
  • Nahlásit
180
24.3.21 11:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky vcera jsem byla 10 den po ET nedalo mi to a sla jsem na hcg z krve a vysledek je 66,7 jednotek je to dost? Jsem nervozni tedkom.. oficialne mam jot na krev v patek

Ahoj, ty jo těžko říct jestli je to dost. Ještě ti může za ty 4 dny vyskočit. Prý by měla být hodnota nějak nad 100 nebo 200. Teď nevím přesně. Já měla 14 den po ET 767. Uvidíš v pátek!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 11:50

@Raaaadka uz tomu moc nedavam nadeji :( taky si myslim ze je to hodne malo… :?

• Citovat
  • Nahlásit
211
24.3.21 12:22
@Anonymní píše:

Ono z jedné hodnoty to neurčíš. Princip je v tom, že ta hodnota se ma zvyšovat cca dvojnásobně vždy. Kdybys šla dnes 11.den po ET, už by to mělo být 130, zítra 12.den 260, 13.den 520, 14.den klidně už 1000. Takže bych to ještě přes koleno nelámala!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 12:34

@Enitka dekuji za povzbuzeni uvidim jeste v patek

• Citovat
  • Nahlásit
211
24.3.21 12:41
@Anonymní píše:
@Enitka dekuji za povzbuzeni uvidim jeste v patek