Inseminace 2021

184
13.3.21 10:11

Inseminace 2021

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, jestli by se tu nenašli další maminky, které čeká tento rok inseminace nebo už tu jsou maminky které otehotneli díky inseminaci zajímalo by mě pár věcí děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.3.21 10:41

@andilek89 co by Tě zajímalo, byla jsem na inseminaci před 2 lety.

• Citovat
  • Nahlásit
381
13.3.21 11:16

Ahojky, já byla poprvé na IUI 23.2 a hned se nám zadarilo ;) klidně se zeptej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
13.3.21 11:28

Jeeee tak to obrovská gratulace :potlesk: :dance: me čeká první ultrazvuk a mela bych podstoupit hysteroskopii ale mám strach :( a chci se zeptat tak jste brali ( píchali) nějaké léky aby se to chytlo co nejdřív nebo ne a co mě přesně čeká děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
13.3.21 11:30
@Anonymní píše:
@andilek89 co by Tě zajímalo, byla jsem na inseminaci před 2 lety.

A zadařilo se? Omlouvám se že se ptám ale zajímá mě kolikrát by se mělo zkoušet ta inseminace než se zadari

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 11:36
@andilek89 píše:
A zadařilo se? Omlouvám se že se ptám ale zajímá mě kolikrát by se mělo zkoušet ta inseminace než se zadari

byla jsem jen jednou, měli jsme štěstí. Před tím mi dělali testy průchodnosti vejcovodů, hormonální profil, a před IUI mi píchli ovitrelle. Já sama jsem brala nosifol. Jinak nic. Manžel měl horší spermio a měl ho málo, u mě žádný problém nenašli. Věk já v té době 32, manžel 41.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 11:38
@andilek89 píše:
A zadařilo se? Omlouvám se že se ptám ale zajímá mě kolikrát by se mělo zkoušet ta inseminace než se zadari

nám tedy říkali, že zkoušet můžeme kolikrát chceme, pojišťovna proplácí 6× za rok a myslím, že je to ok, každý druhý měsíc. Záleží jak moc spěcháte a hlavně na vašem věku. My jsme si řekli, že to zkusíme 3× a pak IVF.

• Citovat
  • Nahlásit
184
13.3.21 12:35

Me bude 32 a příteli bude 44 ale přítel má ulcerózní kolitidu tak bere silnější kortikosteroidy a ty ovlivnili kvalitu spermií proto nám to 7 let nešlo :( příští týden jde (přítel) na spermogram a krevní testy a mě čeká první ultrazvuk a nám doktor řekl že pojišťovna hradí jen 4 pokusy další si musím zaplatit sama a o lécích mi neřekl vůbec nic jen že mě doporučuje tu hysteroskopii a když by se nezdařilo tak pak IVF ale do toho se mi nechce :( stojí to majlant a nemám žádnou jistotu že se zadaří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
13.3.21 16:36

@andilek89 já nebrala žádné hormony, jen jsem píchala před inseminaci ovirtelle ☺️ A teď po zjištění těhotenství beru něco na podporu ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
13.3.21 16:45

@18verca takže sis sama píchala ten ovirtelle? Jak si to zvládala? Já se toho bojím jako čert kříže a co bereš na podporu? Já chtěla zkusit femibion 1 ale ta cena :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 16:51
@andilek89 píše:
Me bude 32 a příteli bude 44 ale přítel má ulcerózní kolitidu tak bere silnější kortikosteroidy a ty ovlivnili kvalitu spermií proto nám to 7 let nešlo :( příští týden jde (přítel) na spermogram a krevní testy a mě čeká první ultrazvuk a nám doktor řekl že pojišťovna hradí jen 4 pokusy další si musím zaplatit sama a o lécích mi neřekl vůbec nic jen že mě doporučuje tu hysteroskopii a když by se nezdařilo tak pak IVF ale do toho se mi nechce :( stojí to majlant a nemám žádnou jistotu že se zadaří

no jo, drahé to je. Ale ani na soukromých klinikách by vás neměli nutit do něčeho nadstandartního, tedy pokud mají smlouvy s pojišťovnou. Můžou vám udělat jen to co je hrazené.

• Citovat
  • Nahlásit
184
13.3.21 17:01

To by neměli, ale to by asi nemělo cenu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
13.3.21 18:06

@andilek89 já dostala od svého gynekologa duphaston se to jmenuje myslím, to je myslím progesteron, je to na udržení, aby se mimco mohlo dobre usadit asi a na podporu a jinak beru pregnafolin jako vitaminy ☺️ A to ovitrelle jsem nedokazala píchnout sama, takže nakonec jsem volala svému gynekologovi a ten říkal, at přijdu, ze mi to pichne :D ale jinak mi v caru říkali, ze mi to klidně píchnou, ale ze to zvládnu v pohodě sama, až jsem se nechala ukecat a nakonec to stejně sama nedokazala a musela jet k doktorovi :D takže zpětně to divím, ze bych si to nechala píchnout tam :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
13.3.21 18:07

@andilek89 ten pregnafolin stojí 179 Kč myslím a je na cely měsíc a jsou tam všechny potřebné vitaminy, lekarnice mi říkala, ze už nemusím brát jiné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
14.3.21 10:32

@18verca tak jsem zvědavá jak dopadnou já s tou injekcí :think: jehly mi nevadí ale pichat si sama no nevím :? A na ty vitamíny mrknu ;) vůbec je neznám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat