Ovitrelle a HCG

13.3.21 12:57

Ovitrelle a HCG

Dobrý den, chtela jsem se zeptat, 7.3. v 19:30 jsem měla injekci Ovitrelle. Styk proběhl 9.3. v 1:00 a pak 7:30 (dle doporučení lékařky). Jsem teď tedy 6.den po podání injekce. Vím, ze teď je ještě test falešně pozitivní z injekce, ale zajímá mě, zda je možné, ze je dnes ráno čárka silnější než včera odpoledne? Je to tím, ze je moč ráno koncentrovanejsi? Děkuji za odpoved, vím, ze je ještě brzy testovat, příkladam fotky testu, slabší je včera odpoledne (16:00) a silnější dnes 10:30…

Příspěvek upraven 13.03.21 v 13:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16069
13.3.21 13:33

Jo větší koncentrace a taky ten včerejší vybledl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
13.3.21 13:37

Jo koncentrovanejsi moc…a testovat 4 dny po styku..to neni ani brzo..to je totalni vyhazovani penez za testy…chapes vid, ze to ale absolutne nema smysl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.3.21 13:58

Já si testy nedělala proto, abych zjistila těhotenství, špatně jsem to asi napsala, to vím, ze je blbost protože je brzy. Mě šlo o to zjistit, jak moje tělo odbourává HCG, a zarazilo mě prave, ze byla čárka dnes silnější, než včera. Proto ten dotaz, protože dle mého názoru by to prave mělo slábnout. Vím, ze některé holky zde měly třeba lehkého ducha, který ale mizel, zmizel třeba i úplně a za 2 dny naskocil znovu (to už bylo těhu)… jen mě zarazilo, ze to bylo prave silnější, tak mě zajímalo, jak vlasnte to Ovitrelle funguje. :srdce: Vlastně ani nevím, jak velký mohl být folikul v době podání, jdyz jsem byla na gynde, byl 13mm a to bylo 5.3., prý roste plus minus za den o centimetr až centimetr a půl, ale zdálo se mi to málo… no proste uvidime, mě prave jen zajímalo, jak odbourávám HCG, kdyby se injekce musely opakovat… nikdy jsem je neměla, tak to asi zbytecne moc zkoumám. Moc Vám dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
13.3.21 14:12

Ahoj mám stejný problém. Testuju kvůli tomu jak ustupuje HCG z ovitrelle.
Test sem si dělala 5den od pichnuti a dnes 8den pichnuti. Taky nerozumím tomu jak je možné že je dnes silnější 🤷
Jedna fotka je čerstvá a druhá po uschnuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1665
13.3.21 14:15
@IIIIIVVVVVVVVCAAAA
@AndulkaGa píše:
Ahoj mám stejný problém. Testuju kvůli tomu jak ustupuje HCG z ovitrelle.
Test sem si dělala 5den od pichnuti a dnes 8den pichnuti. Taky nerozumím tomu jak je možné že je dnes silnější 🤷
Jedna fotka je čerstvá a druhá po uschnuti.

Podívej se za dva dny, budou stejný. Až test vybledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
13.3.21 14:22
@IIIIIVVVVVVVVCAAAA píše:
Já si testy nedělala proto, abych zjistila těhotenství, špatně jsem to asi napsala, to vím, ze je blbost protože je brzy. Mě šlo o to zjistit, jak moje tělo odbourává HCG, a zarazilo mě prave, ze byla čárka dnes silnější, než včera. Proto ten dotaz, protože dle mého názoru by to prave mělo slábnout. Vím, ze některé holky zde měly třeba lehkého ducha, který ale mizel, zmizel třeba i úplně a za 2 dny naskocil znovu (to už bylo těhu)… jen mě zarazilo, ze to bylo prave silnější, tak mě zajímalo, jak vlasnte to Ovitrelle funguje. :srdce: Vlastně ani nevím, jak velký mohl být folikul v době podání, jdyz jsem byla na gynde, byl 13mm a to bylo 5.3., prý roste plus minus za den o centimetr až centimetr a půl, ale zdálo se mi to málo… no proste uvidime, mě prave jen zajímalo, jak odbourávám HCG, kdyby se injekce musely opakovat… nikdy jsem je neměla, tak to asi zbytecne moc zkoumám. Moc Vám dekuju :)

Ani tak nechapu proc to delas…,ale to je samozrejme tvoje vec…asi to delas poprve, tak je to pro tebe takove nove…udelej si test tak 12 dni po styku (jestli nevydrzis do ms) jestli tam bude duch, uz neni z ovitrelle, jestli tam nebude nic, nic se nedeje, je jeste brzy… testovat si, jak ti zustava hcg v tele po ovitrelle proste nema zadny relevantni duvod :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.3.21 14:34

Ano poprvé, jsem z toho právě trochu zmatená, udelala jsem to na popud kamarádky, které to údajně tenkrát takto doporučila její gynekolozka, aby prý vedela, jak se ji to HCG odbourává, ale upřímně jsem doted nezjistila, k čemu je to dobre. Moc děkuji za odpoved a přeji krásný vikend :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
13.3.21 14:43

@IIIIIVVVVVVVVCAAAA
Kamarádka má pravdu, také mi dr. V caru řekla ať od 5den pichnuti testuji kdy mi hcg vyprcha 😊
Každopádně pak víte kdy hcg vymizí a jakmile by se pak objevila další čárka máte jistotu že je to tehu čárka.
Navíc ja se musím testovat z důvodu když mi vyprcha hcg a objevila se tehu carka tak musím hned nasadit gynprodyl na udržení. Mám zasebou 2× biochemko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.3.21 19:48

@AndulkaGa Já mám pro jistotu už teď brat Amelgen, také mě hlídají, jsem z toho prave trochu zmatená z tech všech informaci, budu pokračovat dal a uvidime no… moc Vám děkuji :srdce: :) Biochemické tehu jsem take měla, snad to bude vše dobre 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
13.3.21 20:01

@IIIIIVVVVVVVVCAAAA
Je fajn, že nás tak hlídají 😊 podelat se může kdykoliv a cokoliv..
Přeji ať najdeš brzy // ♥️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.3.21 20:18

@AndulkaGa moc moc moc děkuji, napodobne :srdce: :) :srdce: Ja mám za sebou minuly rok na 4.mesici porod kvůli Downu práve, tak jsem pod drobnohledem i kvůli tomu… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
13.3.21 21:13

@IIIIIVVVVVVVVCAAAA
Ježíši, to mě moc mrzí.. Nedokážu si to představit tu ztrátu a bolest. Ale musíme být silné a všechno dobře dopadne ♥️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.3.21 22:36

@AndulkaGa Bylo to šílené… některé tydny si ani nepamatuji, ze byly, vůbec jsem nedokázala vnímat okolí… teď jsem prodělala jedno biochemické tehu a teď zkouším prvně to Ovitrelle prave… tak se člověk klepe už asi i z normálních věci… Jsme silné, nejsem žádná feministka, ale myslím, ze chlapi by opravdu spoustu bolesti nezvládli. Držím Vám palečky, ať to co nejlépe a nejdříve dopadne :srdce: :) Dam vědět, jak jsem dopadla s testy za par dni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
14.3.21 08:00

@IIIIIVVVVVVVVCAAAA
To musím naprosto souhlasit, ani se nedivím že máte strach a testujete se 😊
Ale všem se nám to podaří. Můžu se zeptat jak dlouho se snažíte? Je to o první miminko? Máte vy nebo partner nějaké potíže?
My se snažíme o první miminko něco málo přes 3 roky, partner má spermiogram výborný. Já mám také všechno v pořádku jen mám jeden neprůchozí vejcovod. Tudíž mám poloviční šanci na otěhotnění. Musím ovulovat na straně kde mám průchozí vejcovod. Naštěstí se mi to každý měsíc střídá 😊
Moc Vám děkuji, i já přeji ať se brzy zadari a radujeme se nad testikem 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat