Umělý přechod a následně IVF ICSI

66
2.9.20 10:00

Umělý přechod a následně IVF ICSI

Ahoj,

chci se zeptat, zda je tady někdo kdo má nebo měl podobný průběh jako já?
12.08. mi byl vyvolán injekcí umělý přechod a po 4 týdnech (09.09.) jdu na kontrolu jestli endometrióza se zmenšuje. Následně se rozhodne jestli mi píchnou ještě jednu injekci na další cyklus nebo již půjdeme do hormonů na IVF ( delší protokol).
Chci se zeptat jak dlouho se berou hormony než je samotný,,akt" Odběr vajíček,…? :nevim:

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76
2.9.20 16:43

Ahoj, psala jsem o tom nekomu v diskuzi IVF KET Červen 2020, koukni ke konci diskuze a pak taky Podařilo se nekomu otěhotnět s endometriozou přirozeně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
3.9.20 21:19
@Tlachapoud píše:
Ahoj, psala jsem o tom nekomu v diskuzi IVF KET Červen 2020, koukni ke konci diskuze a pak taky Podařilo se nekomu otěhotnět s endometriozou přirozeně

Ahoj, nemuzu diskuze najit. Das sem odkazy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.9.20 09:27

@Koika.ahoj nemam sice endometriozu ale zrovna take podstupuji sve 1.ivf s dlougym protokolem…injekci Diphereline na umely prechod sem take dostala a od 25.8.picham bemfolu..vajicka bohuzel nerostou tak mi jeste pridala Luveris a zitra kontroka..ale nadejne to nevidim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
7.9.20 14:49

@Smudly a píchání hormonů to je denně na jak dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.9.20 10:05

@Koika.ahoj Ahoj..denne jedna injekce bemfoly ruznych davek..od 25.8.az do 3.9.a pak mi k tomu dala jeste injekci Luverisu..tzn.2injekce denne..foluky povyrostli a zitra jdu na ober :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
8.9.20 13:24

@Smudly Tak to je dobře že rostou, držím palce.
Můžu se zeptat kam chodíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.9.20 16:07

@Koika.ahoj Sanus hradec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...