Anonymní dárce spermatu a inseminace

Anonymní
26.8.20 10:59

Adoptivní dárce spermatu a inseminace

Dobrý den, zvažujeme adoptivního dárce spermatu formou inseminace. Máte s tím prosím někdo zkušenost? Jaké jsou podmínky a kolik jste platili? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31692
26.8.20 11:05

Anonymního, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13967
26.8.20 11:09

Fakt adoptivní? Myslím, že překlep, zřejmě anonymní. :think:
A… tak nic, jsem druhý. Ale doporučuji to opravit, ať máte větší šanci na odpověď. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.20 11:12

Ano, anonymní, omlouvám se.

• Citovat
  • Nahlásit
14626
26.8.20 11:20
@Anonymní píše:
Dobrý den, zvažujeme adoptivního dárce spermatu formou inseminace. Máte s tím prosím někdo zkušenost? Jaké jsou podmínky a kolik jste platili? Děkuji

Podmínky… měl by k tomu být zdravotní důvod, tedy že partner má špatný spermiogram, ne třeba že má v sobě taky vajíčka…
A platí se různě, podle kliniky. Někde mají své dárce, jinde se objednává ze spermabanky. Od 1000,– do 5000,– za dávku bych počítala. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.20 11:49
@Litta píše:
Podmínky… měl by k tomu být zdravotní důvod, tedy že partner má špatný spermiogram, ne třeba že má v sobě taky vajíčka…
A platí se různě, podle kliniky. Někde mají své dárce, jinde se objednává ze spermabanky. Od 1000,– do 5000,– za dávku bych počítala. :think:

spermiogram má partner úplně v háji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.20 18:54

Tak jedna dávka stojí 13 000, to je síla :(

• Citovat
  • Nahlásit
14626
27.8.20 22:28
@Anonymní píše:
Tak jedna dávka stojí 13 000, to je síla :(

Nevěřím, to je nějaký VIP dárce, ne? :mrgreen: Kam to chodíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.20 14:42
@Litta píše:
Nevěřím, to je nějaký VIP dárce, ne? :mrgreen: Kam to chodíte?

Brno. Prostě mě to tak napsal pan doktor. Že je to díky genetickým testům a všemu, čím ten dárce prošel.

• Citovat
  • Nahlásit
854
28.8.20 14:44
@Anonymní píše:
Brno. Prostě mě to tak napsal pan doktor. Že je to díky genetickým testům a všemu, čím ten dárce prošel.

To je kec. Všechny ty testy hradí pojišťovna darce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51980
28.8.20 14:48
@Anonymní píše:
spermiogram má partner úplně v háji

A není žádná šance na vlastní? Jinak vše vysvětlí v centru kam chodíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14626
28.8.20 17:17
@Anonymní píše:

A ty jsi samoplátce? Leda že by to byla cena i s inseminací a vším okolo, to pak ano. Ale jinak i Repromeda má spermie dárce za 6 (OK, to je víc než jsem psala to rozmezí, ale ne dvojnásobně).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
29.8.20 15:26

Tak my jsme byli v gennetu na iui a platili jsme cca 10200 za jeden pokus a měli jsme svoje spermie. Jsme samoplátci. Nevyšlo to a půjdeme znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
31.8.20 13:43

Tak u nás v rodině se zatim nákaza neprojevila jsem s malým tedy hodně doma ale muž chodí do práce takže klidně se může nakazit od nějakých zákazníků a klidně to může přinést domu kdyby se tam stalo a byl by průběh bez nějaké hospitalizace jako normální chřipka budeme všichni společně doma mě nejvíc znervoznuje jen to že jsem těhotná v sedmém měsíci tak aby nedej bože jsem musela rodit a chovali se tam ke mě jako k nakazene nebo něco takové nebo abych tam musela být sama je pro mě důležité aby tam byl muž se mnou.. No uvidíme do listopadu co se stane…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama