Reklama

Unavená před porodem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 02.03.11 19:46
Unavené před porodem

ahoj ženy,
přihlašte se vy,které čeká porod v blízké budoucnosti a jste grogy :-D :twisted:
já jsem fakt mrtvola, sotva se vleču, dneska jsem se do kuchyně dopravovala 7 min a to je yo asi 15 kroků. nejprve jsem měla mžitky před očima, pak jsem se nemohla zvednout a nakonec jsem zapomněla, proč se tam vleču :-x

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 02.03.11 20:01

Prosimte a jak zvladas peci o dvojky? Mimochodem jak jsi nakonec vyresila to transportovani cele trojice?

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 02.03.11 20:06

hoj Pudlo,
no musím zvládat, ale je to síla. Krmení a přebalování jedu s přestávkama, vyndavání z postýlek minimalizuju, děti nenosím atd. bych řekla, že jsem spíš asistentka :lol: jejich životů. vozit budem v dvojkočáru s buggypodem a když se vejde jeden sedící k ležícímu mimi, tak to budu praktikovat tak.

lucie.t
Závislačka 4990 příspěvků 02.03.11 20:06

presne tak jsem na tom byla asi tyden pred porodem, ale 2, 3 dny pred nim jsem byla jako rybicka :kytka:

Zuzana. k
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 02.03.11 20:12

Ahoj, tak já se taky sotva vleču, do prvního termínu jen jeden den a do druhého termínu 9 dní. Už mě všechno bolí, po každém pohybu mi hned natečou nohy. Zrovna dnes mi to připadá, že mi kůže na kotnících asi praskne :nevim:
Vždycky když mi někdo volá a nemám mobil u sebe (v druhé místnosti)tak ho zvednu úplně zadýchaná, tak se mě vždycky ptají, jestli cvičím, nebo odkaď jsem přiběhla :-? :-? :-? bohužel, jen asi 10 kroků :wink:
Ale už to máme za pár, tak snad to rychle uteče.
:wink:

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 02.03.11 21:26

Ahoj,
ja mam termin za 3 dny a uz toho mam taky plne zuby.
Jsem stale desne unavena - nevim, jestli je to ke konci normalni anebo je to tim, ze jsem dost chudokrevna, i kdyz pul roku poctive bastim kazdy den zelezo.
Navic jsme se o vikendu stehovali, takze predtim bylo potreba spoustu veci zabalit a ted zase to vybalovani.

Zuzana. k
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 03.03.11 08:32

Ahoj Moni, tak to si teda nedovedu přtedstavit, stěhovat se v takovém stavu :zed:
Já bych to teda nezvládla :-?

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 03.03.11 09:40

Zuzko,
je to narocne, ale kdyz musis, tak proste musis. Je to podobne jako druho- a vice-tehulky s malymi detmi doma - sotva lezou, ale o deti se proste musi postarat.
Puvodne jsme se meli samozrejme stehovat driv a ne az na posledni chvili, ale cekali jsme pres dva mesice na matrace. Bez nich jsem se stehovat nechtela - spat na zemi ve spacaku na karimatce mi v 9.mesici prislo mnohem horsi nez to stehovani.

Zuzana. k
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 03.03.11 09:52
monika215 píše:
Zuzko,
je to narocne, ale kdyz musis, tak proste musis. Je to podobne jako druho- a vice-tehulky s malymi detmi doma - sotva lezou, ale o deti se proste musi postarat.
Puvodne jsme se meli samozrejme stehovat driv a ne az na posledni chvili, ale cekali jsme pres dva mesice na matrace. Bez nich jsem se stehovat nechtela - spat na zemi ve spacaku na karimatce mi v 9.mesici prislo mnohem horsi nez to stehovani.

To je pravda, jak píšeš když musíš, tak musíš.
A navíc žena je silné stvoření, když si připadáme, že už nemůžeme, tak stejně ještě nějaké síly v sobě najdeme a všechno zvládneme na výbornou a ještě s úsměvem :palec:

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 03.03.11 09:56

Noo, s tim usmevem si tak jista nejsem, ale zenska proste musi zvladnou vse.
A co ty? Dnes uz mas prvni termin? A jaky podle utz nebo menstruace?
Ja mam jen jeden - v obotu, ale zatim se u me vubec nic nedeje.

Zuzana. k
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 03.03.11 10:14
monika215 píše:
Noo, s tim usmevem si tak jista nejsem, ale zenska proste musi zvladnou vse.
A co ty? Dnes uz mas prvni termin? A jaky podle utz nebo menstruace?
Ja mam jen jeden - v obotu, ale zatim se u me vubec nic nedeje.

Moni, první termín mám podle menstruace, ale nějak se tím neřídím, protože jsem jí měla strašně nepravidelně a navíc poslední menstruaci jsem měla ještě v 8tt :mrgreen:
Taky u mě se vůbec nic neděje, v pondělí jsem byla na kontrole, tak Dr. říkal, že po porodu není ani vidu, ani slechu :lol: a malá je ještě hodně vysoko, ale to může být každý den jiné.
Nějak mi to vůbec nedochází, že už bych měla rodit, ani na to nemyslím :wink:
Jen manžel mě strašně pozoruje :-D když mě někde zabolí, tak hned stresuje jestli rodíme :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: Ale má starost, to je zase pěkné :palec:
A jak se cítíš ty Moni? Nechá tě Dr. přenášet?

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 03.03.11 10:18

Ja se prave na porod vubec necitim, nemam zadne poslicky ani tvrdnuti. A mimco mam taky stale nahore - pekne se mi cpe do zeber.
Doufam, ze me prenaset nenechaji - mam vysoky tlak, i kdyz na nej beru uz dost velkou davku prasku. Ptala jsem se internistky a podle ni by me nemeli nechat moc prenaset, uvidi se zitra na kontrole. Myslim si ale, ze se do vyvolavani o vikendu asi moc nepohrnou, spis si me pozvou na dalsi kontrolu pristi tyden.

Zuzana. k
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 03.03.11 10:24
monika215 píše:
Ja se prave na porod vubec necitim, nemam zadne poslicky ani tvrdnuti. A mimco mam taky stale nahore - pekne se mi cpe do zeber.
Doufam, ze me prenaset nenechaji - mam vysoky tlak, i kdyz na nej beru uz dost velkou davku prasku. Ptala jsem se internistky a podle ni by me nemeli nechat moc prenaset, uvidi se zitra na kontrole. Myslim si ale, ze se do vyvolavani o vikendu asi moc nepohrnou, spis si me pozvou na dalsi kontrolu pristi tyden.

Poslíčky jsem měla naposledy před 14 dny a od té doby nic, taky jako ty, žádné tvrdnutí bříška. Žebra už mám taky celé okopané :-? bobci, už tam nemají moc místečka :cry:
Tlak mám taky celé těhotenství vysoký, ale jsem bez prášků.
No o víkendu se jim do vyvolání určitě chtít nebude. Tak pak dej vědět, co na kontrole, držím palečky :palec: :palec: :palec:

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 03.03.11 10:27

Urcite pisnu, jak jsem dopadla.
To je divne, ze ti na ten tlak nic nedali - asi jak kde. Mam kvuli mimcu trochu spatne svedomi, ze se ted v tehu laduju praskama. Snad to brouckovi neuskodi.

Zuzana. k
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 03.03.11 10:37

No to je pravda každý Dr. ti řekne něco jiného. Já mám v těhotenství běžně 140/90, ale určitě jsou maminky i s vyšším tlakem.
Neboj určitě to miminku neublíží, jinak by ti to nedali.
Já jsem ze začátku těhotenství brala antibiotika (nevěděla jsem že jsem těhotná), tak jsem pak z toho byla hodně nervózní a měla jsem strach, jestli to miminku neublížilo :-? Ale je všechno v pořádku, tak už jsem na to zapomněla :wink:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >