Nemocniční uniforma a zařizování na úřadech

Anonymní
29.3.21 20:34

Uniforma a zarizovani

Ahoj vsem. Mam mozna blby dotaz. Ve ctvrtek musim neco zaridit na urade a musim v dobe prac.casu. Neni blbe tam jet v nemocnicni uniforme? Budu mit bundu, tak vlastne budou videt jen kalhoty.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10448
29.3.21 20:36

Hele, obzvláště v dnešní době to blbé je. Ale ani za normálních okolností to není hygienické, vždyť by se uniforma neměla vynášet ze zařízení kvůli riziku přenosu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
29.3.21 20:39

V uniformě urco ne.. A hlavně i když budou vidět jen kalhoty tak byla si v nemocnici, uniforma se vynášet mimo pracoviště nesmí.. 😊Takže se asi budeš muset prevleknout..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 20:40
@Aduš8 píše:
Hele, obzvláště v dnešní době to blbé je. Ale ani za normálních okolností to není hygienické, vždyť by se uniforma neměla vynášet ze zařízení kvůli riziku přenosu.

To je pravda. Dam si tu praci pres cely pavilon a ty kalhoty vymenim

• Citovat
  • Nahlásit
92
29.3.21 20:54

Tak si vezmi to na převlečení přes ten celý pavilon ne. Dej si to do sáčku nebo já nevím do čeho, ulož si to tam někde, převleč se a vyběhni.
To je otázka prostě. Pracuješ ve zdravotnictví, tak snad víš, co je hygienické a co ne. Nebo se prostě projdi, jestli máš čas navíc.

Příspěvek upraven 29.03.21 v 20:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7423
29.3.21 20:54
@Misasisi píše:
V uniformě urco ne.. A hlavně i když budou vidět jen kalhoty tak byla si v nemocnici, uniforma se vynášet mimo pracoviště nesmí.. 😊Takže se asi budeš muset prevleknout..

A to proč? To má zakladatelka někde ve smlouvě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
29.3.21 20:58

@Cenarius tak sama pracuji v nemocnici a pokud je to mimo zařízení nemocnice musím se prevleknout už jen z hyg. Důvodu Toť nemusí být ve smlouvě, ale pokud by mě viděl můj nadřízený tak mi to řádně vysvětlí. :wink:Tak asi proto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 21:24
@Malineka píše:
Tak si vezmi to na převlečení přes ten celý pavilon ne. Dej si to do sáčku nebo já nevím do čeho, ulož si to tam někde, převleč se a vyběhni.
To je otázka prostě. Pracuješ ve zdravotnictví, tak snad víš, co je hygienické a co ne. Nebo se prostě projdi, jestli máš čas navíc.Příspěvek upraven 29.03.21 v 20:54

Vezmu kalhoty s bundou a necham v ambulantaku. Halena pod bundou videt nebudou

• Citovat
  • Nahlásit
10448
29.3.21 21:28

@Cenarius tak mi jsme to podepisovali snad všude, kde jsem pracovala(LDNka a domovy pro seniory). Patří to mezi hygienické předpisy obdobných zařízení. Nejde jen o to, že můžeš něco zavléct domů či ven, ale taky dovnitř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
786
29.3.21 23:09

Svatá prostoto…snad víš jako zdravotnik ze je přísně zakázané se pohybovat mimo zdráv. zarizeni v uniformě ne? Na to by ses neměla ptát tady to mas ve smlouvě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat