Únorňátka 2018 :-)

30.5.17 19:27

únorňátka 2018 :-)

Kdo právě zjišťuje, že nejspíše počali miminko???
Právě dnes jsem z krve zjistila pozitivní HCG, na těhotenském testu vidím opravdu, ale opravdu slabého ducha. tak počkám pár dní.
Posledních pár dní trpím strašnými bolestmi hlavy, pocitem na zvracení jen občas, mám příšernou chut kovu v puse :-( blééé a začínám furt chodit na malou. Toť prozatím vše. Kdo se přidá? nejspíše jsem teprve 3-4 týden, když jsem to spočítala vychází mi termín porodu na 6.2-13.2, ale nevím to jistě. budu volat na gyndu a objednám se na prohlídku at se to potvrdí :-)
Jinak je mé třeťátko.
Podělíte se semnou o krásný zážitek? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.5.17 19:53

@letníček ahoj hned se pridavam…podle online kalkulacky termim 5.2. Pozitivni test mam uz od soboty a jsem objednana k mudr na 13 :) A taky cekam treti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 20:00
@niky.surmova píše:
@letníček ahoj hned se pridavam…podle online kalkulacky termim 5.2. Pozitivni test mam uz od soboty a jsem objednana k mudr na 13 :) A taky cekam treti :)

Tak to gratuluji :) ja mela i u prvnich dvou detech testy vetsinou negativni do 5 tydne. Tak uplne obdivuju jak nekdo ma test uz pozitivni. Uz par dni jsem pozorovala sama sebe a nedalo mi to prostě zajit na tu krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 20:03

No ja jsem to tak nejak tusila a zkusila testnout nejdriv byl duch ted uz pekna carka :) jen doufam ze vydrzi v breznu jsem prodelala spontalni potrat tak si to zatim nechci moc pripoustet… kdy budes testovat? Urcite napis jak jsi dopadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2580
30.5.17 20:07

Ahoj holky,
pořád se bojím uvěřit, ale taky mám pěkné // :dance: A taky třeťátko :lol: Termín cca 7.2. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 20:09

@DancaM gratulace :) taky se bojim zatim uverit…uz jsi objednana k doktorovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2580
30.5.17 20:13

@niky.surmanova @letníček vám taky gratuluju :potlesk:
Objednaná zatím nejsem. Nevím, jestli vidíte podpis - máme prcka z CARu, tak půjdu tam. Ale ofiko mám testovat až v pondělí, tak jsem tam ještě nevolala :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 20:15
@niky.surmova píše:
@letníček ahoj hned se pridavam…podle online kalkulacky termim 5.2. Pozitivni test mam uz od soboty a jsem objednana k mudr na 13 :) A taky cekam treti :)
Tak to gratuluji :) ja mela i u prvnich dvou detech testy vetsinou negativni do 5 tydne. Tak uplne obdivuju jak nekdo ma test uz pozitivni. Uz par dni jsem pozorovala sama sebe a nedalo mi to prostě zajit na tu krev.
@niky.surmanova píše:
No ja jsem to tak nejak tusila a zkusila testnout nejdriv byl duch ted uz pekna carka :) jen doufam ze vydrzi v breznu jsem prodelala spontalni potrat tak si to zatim nechci moc pripoustet… kdy budes testovat? Urcite napis jak jsi dopadla

Chci testovat od soboty ;) a objednat se na gyndu v pristim tydnu. Jakmile jsem dnes rano vstala ucitila jsem tu divnou pachuť v puse jak kov ci zelezo a hned jsem vedela ze jsem v tom. Nikomu jsem ale prozatim nic nerekla. Otci miminka to chci dat jako prekvapeni k romanticke veceri. Bude mit brzy narozeniny tak bych mu chtela udelat fotku zarodku a dat mu na to na talir :) pri svickach. Bude nadseny.
Moje prvni dve deti jsou jineho tatinka.
S partnerem chceme chlapecka ten bude urcite nadseny. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 20:17
@DancaM píše:
Ahoj holky,
pořád se bojím uvěřit, ale taky mám pěkné // :dance: A taky třeťátko :lol: Termín cca 7.2. ;)

Tak to mooooc gratuluji Vitám Tě.
Potíže uz nejak mas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2580
30.5.17 20:23

@letníček Zatím žádný dramata. Víc čůrám a jsem unavená. A bolej mě teda prsa a pěkně se mi nalily. Ale mě je to asi i lékama, který beru k podpoře otěhotnění, byla jsem na KET.
Jo a taky čekám třeťátko s „novým“ tatínkem, jsem podruhý vdaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 20:23

Holky, ja sem taky patrim, i kdyz se zatim hrozne bojim… :? pokud vse klapne, tak bych mela rodit okolo 10.2. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 20:33
@DancaM píše:
@letníček Zatím žádný dramata. Víc čůrám a jsem unavená. A bolej mě teda prsa a pěkně se mi nalily. Ale mě je to asi i lékama, který beru k podpoře otěhotnění, byla jsem na KET.
Jo a taky čekám třeťátko s „novým“ tatínkem, jsem podruhý vdaná.

Taky denne chodim spat pres den beru zelezo a horcik na zmirneni. Ale moc to nepomaha. Ja po druhe vdana nejsem ale snad ma prvni svatba nastane :) rikal ze si me chce vzit tak jen cekam na pozadani :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 20:36

Nepockame, az nas bude vic a nezridime si pak uzavrenou skupinu? ;) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 20:37
@BloomingGorgeous píše:
Holky, ja sem taky patrim, i kdyz se zatim hrozne bojim… :? pokud vse klapne, tak bych mela rodit okolo 10.2. :andel:

Vitame te :kytka: take se bojim. Potratila jsem 2× samovolne a 2 roky jsem se vlastne snazila. Tak snad to tentokrat bude v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 20:40
@BloomingGorgeous píše:
Nepockame, az nas bude vic a nezridime si pak uzavrenou skupinu? ;) 8)

Jojo pockame. Urcite to bude lepsi nez aby vsichni cetli nase udalosti. A jak dlouho budeme cekat? Tydny? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama