hCG roste, ale srdíčko není vidět? Jsem 6. týden těhotenství

2516
30.5.17 13:22

Hcg roste ale srdíčko neni vidět ? Jsem 6tt

Ahoj holky prosím poraďte mi..
Jsem ted v 6tt a na utz neni vidět srdíčko.. Dr na pohotovosti mi napsal do zprávy ze se jedna o zamlkle tehotenstvi, chtěla jsem si to ověřit a jela jsem k jinému Dr a ten plod i srdce viděl.. potom opet neviděl a dal mi dvě zadanky na krev na hcg - v pátek byla hodnota 36000 a včera 42000..
je to možný ze hcg stále roste a plod jíž nežije? :,(
Všem moc dekuju za podporu a odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3549
30.5.17 13:25

@Oliinka tak brzy na nějaké soudy? U mě v 6tt což bylo 5+2tt viděl jen vacek a to ho ještě sotva našel. Potvrzení srdíčka až na 8tt. Zbytečně tě plašil. Hcg by mělo být ob den dvojnásobné

Příspěvek upraven 30.05.17 v 13:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2464
30.5.17 13:25

Ahoj, osobně si myslím, že je ještě brzo. 6tt jsi od poslední menstruace? Já jsem teoreticky v půlce 2. měsíce (podle menstruace), transfer 3. 5. a srdíčko uvidíme nejdřív příští týden. Pokud HCG stoupá, tak by to mělo být v pořádku. Ještě chvilku počkej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5914
30.5.17 13:28

Minule si psala ze jsi 6+4.to je sedmy tyden. srdicko by se uz melo objevit. zajed na ultrazvuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
30.5.17 13:29

Taky si myslím že je dooost brzo… v 6tt u mě taky nebylo vidět až v 8tt :srdce: :palec: ničeho se neboj! Všechno bude dobrý :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
30.5.17 13:31

Poslední MS byli 25.4.. Ja nevím uz je to pry jedno, když není vidět srdce už ted.. takhle mi to rekli na pohotovosti. Hcg bylo v patek rano a pak druhy zase v pondělí rano..
Jde mi jen o to´, zda to hcg muze rust ( zda jste to taky tak někdo měl ) i přes to ze se jednalo o ZT…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
30.5.17 13:32

@Zuzka2016 A co ti rikali v tom 6tt? me uz normalne dr odepsali apritom zloutkovy vacek je krasne videt jen to srdce nebije..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5914
30.5.17 13:33

Ano hcg muze jeste nejakou dobu rust nez zacne klesat a prijde potrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3549
30.5.17 13:38

@Oliinka nechápu. Já měla poslední 17.4. U dr. jsem byla v pátek. Říkal mi, že je tam vacek. Gratuloval a prý se uvidíme za dva týdny a přeje mi hodně štěstí. Jsi v začátku a nějak to nechápu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
30.5.17 13:40

@karkarka ale z jakyho duvodu roste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4569
30.5.17 13:43

@Oliinka srdíčko se může objevit jest později, ale to HCG stoupá pomalu.. :oops: jak už tu někdo psal, tak by se ob den mělo dvojnásobit, což u tebe zdaleka není ani po třech dnech :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516

@Mallorka ja tomu prave taky nerozumim.. Vacek je i plod v nem ale není srdicko.. Tak pry je to ZP… Ale HCG roste, za 3 dny vyrostlo o 5000,… TOhle nechapu jak je to mozny… neboli ze by se dr spletl a srdce proste prehledl.. uz nevim a nechci byt za blbce který porad objizdi jiné dr, které stejne reknou každý něco jiného :( HCG pry by mělo mluvit za všechno a dr mi řekl, ze pokud neporoste a bude klesat tak je to jasny, ale pokud poroste tak mam prijit na kontrolu. To samozrejme prijdu, Ale spis nechapu z jakyho duvodu ( když se tedy skutecne jedna o ZT) roste HCG…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2884

@Oliinka Pokud si měla poslední mns 25.4.tak si přesně 5+0, takže nějak nechápu co by jako měl gynekolog na UTZ vidět :?. Já měla poslední mns 26.4. a na první UTZ jdu až příští týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
5914
30.5.17 13:44

Bez k doktorovi a na vse se zeptej. zbytecne se stresujes.muze byt vse v poradku nebo ne.to ti tady nikdo nerekne. jestli potrebujes uklidnit bez do caru nebo na pohotovost.ale jestli nespinis je nejspis vse v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
30.5.17 13:45

@donutkaP Dr gynekoložka rikala, ze v tomto obdobi je to hodne individuální a HCG se obden uz nezdvojnasobuje jako na zacatku první tydny když si delame test..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama