Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Avele píše:
@Oliinka Pokud si měla poslední mns 25.4.tak si přesně 5+0, takže nějak nechápu co by jako měl gynekolog na UTZ vidět. Já měla poslední mns 26.4. a na první UTZ jdu až příští týden.
5+0 by podle mě neviděl ani ten vacek… To u nás si ani nezve takto brzy, že to nemá cenu.
@Avele tak dr rikala, ze když v pondělí bude o 1000 věci je to dobře znameni…
Je více možností - hcg roste, mimčo trošku mimo MS, bude ok - srdíčko může být později. Hcg roste, ale skutečně se může jednat o ZT. Hcg roste, může jít o mimoděložní těhu- ale si ne ve tvém případě, když je vidět ŽV v děloze
@sofie1974 Hcg roste, ale skutečně se může jednat o ZT. - Proc roste, jaky to ma důvod? Snad by melo klesat…
![]()
@Oliinka Na Tvém místě bych se pokusila uklidnit a nechat všemu třeba týden 10 dní volný průběh a pak šla znovu na ultrazvuk. Stejně se takhle v začátcích nedá nic dělat a příroda sama rozhodne, jak to dopadne.
„@Oliinka“: edit: pokud ms byla teprve 25.4. tak vubec neplas ![]()
Příspěvek upraven 30.05.17 v 13:54
@Oliinka Ahoj, buď v klidu a ještě počkej, máš spoustu času. Já měla poslední MS o den dřív než ty a na první kontrolu jdu teprve až skoro za tři týdny, můj doktor říká, že dřív to nemá smysl, většinou nic moc vidět není a maminky se z toho zbytečně nervují.
Holky, je to tak ze jsem po IVF… Muj termin opradove MS byl 31.3 ale doktorka v CAru počita dle UTZ poslední datum FIKTIVNÍ MS dne 25.4, a tento termin mam pry pak uvadet v poradne pro tehotne u svého dr.. Je to tak. Taky jsem se dovila, proc, ale nejspis to ma sve duvody. Kazdopadne moc Vam vsem dekuju a pockam.. jsem z toho na prasky, ptotoze co dr to názor a z toho mi uz taky pekne hrabe :/
@bibi2233 píše:
@saphire Je teprve 5+0, špatně počítáš.
Uz jsem se opravila, uvedomila jsem si to hned po zverejneni ![]()
@Oliinka
Prostě nějakou dobu to hcg může růst, i když je ZT. Nevím proč, ale je to tak, sama jsem to absolvovala.
@saphire nene, je 5+0 a to je na srdíčko čas
ale už koukám že ses opravovala ![]()
Příspěvek upraven 30.05.17 v 13:59
@Avele jj psala, ale i přes to ze jsem otěhotněla prirozene - tak dr mi napsala do zprávy fiktivni MS - asi tim mysli, jako ze otehotneni probehlo po stymulaci leky…
Promin, ze jsem se zeptala, pokud mas problém, tak prosim nepis (nic ve zlem)… Ja se tu chci jen poradit, a ne se hadat, nervy mam i tak v… a taky by me zajima, o, kdo by nemel po tyti zkusenosti, ze jsem vlastne 10 dni už v nejistote a každý dr říká a dela jiné zavery ![]()