Zkušenosti s Predikem a Oskarem ve Zlíně

6178
29.5.17 12:50

zkušenosti s Predikem a Oskarem ve Zlíně

Ahoj holky čeká mě screening v prvním trimestru a nevím co vybrat jaké máte zkušenosti jak s Oscarem tak s Predikem? Vím jen, že je cenová rozdíl 650Kč Co by jste doporučili. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

796
29.5.17 12:52

Já jsem byla na Oskarovi v nemocnici. Před dvěma roky jsem teda nic neplatila, ale vím, že na Prediku se platilo. Do nemocnice jsem se objednala, přišli jsme tam, vzali mi krev, zvážily a pak už jen čekali a čekali. Ta čekačka je tam nejhorší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6178
29.5.17 13:03

@Kattulka takže čas objednání je jen orientační :) já byla na něm před 8 lety a nic se neplatilo ale ted jsem zjistila že se platí 800 tak pokud by na prediku byla doba kratší tak bych klidně připlatila hlavně mě zajímá přístup lekařů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
423
29.5.17 14:09

Byla jsem při obou dětech v Prediku - dva roky zpět a teď v prosinci 2016. Za mě maximální spokojenost - na vyšetření jsme čekali maximálně dvacet minut, úžasně se nám věnovali, všechno pečlivě vysvětlili. Neměli problém s tím, když jsem tam pak přišla mimo dohodnutou kontrolu jenom pro 3D fotky.. Za mě 100% spokojenost. Peníze za vyšetření mě částečně vrátila VZP - teď 1000 Kč, při první dceři tuším vraceli „jen“ 500 Kč.. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
796
29.5.17 19:52

@oliii přístup lékářů byl perfektní, vím, že hodně lidí platí za fotky, my tím, že jsme čekaly nic neplatily. V prediku nevím, nebyla jsem tam, ale někde jsem četla, že je to asi o tom, na jakého lékaře se narazí, ale není to má zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 23:03

V Prediku jsem ve středu a můžu jen doporučit. Vůbec jsem nečekala, paní doktorka nám všechno popsala a vysvětlila. Při prvním screeningu se platí 1400 a fotka je za darmo, při druhém se za fotku platí 200.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6178
9.6.17 19:00

A ještě dotaz nabídli vám i to PIGF? Je to nějaké navíc placené vyšetření krve ale vůbec nikde jsem se o tom nedočetla

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama