Únos dítěte do itálie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niky09
Nováček 6 příspěvků 13.09.18 20:23
Unos ditete do italie

Dobry vecer prosim nekoho z vas o POMOC pokud se nekdo ocitl v situaci jako ja. oteci unesl syna do zahranici a ja se snazim jej ziskat zpet pres policii, ambasadu, Urad pro mezinarodne pravni ochranu deti… Pokud se nekdo ocitl v takove situaci prosim o Radu jak jste postupovali.moc de­kuji

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29039 příspěvků 13.09.18 20:44
@Niky09 píše:
Dobry vecer prosim nekoho z vas o POMOC pokud se nekdo ocitl v situaci jako ja. oteci unesl syna do zahranici a ja se snazim jej ziskat zpet pres policii, ambasadu, Urad pro mezinarodne pravni ochranu deti… Pokud se nekdo ocitl v takove situaci prosim o Radu jak jste postupovali.moc dekuji

skoro se mi té kovbojce nechce věřit..Budiž..Ale nechápu,co tu čekáš za radu, když jsi požádala o pomoc tolik kvalifikovaných institucí.

cecetka
Kelišová 7363 příspěvků 13.09.18 20:45

@Niky09 A ty mas soudne sverene dite do pece?

Niky09
Nováček 6 příspěvků 13.09.18 20:47

Ano Mam jej sverene do sve pece ale je ti strane tezke ho dostat zpet.promin ASI byla blbost tady psat jsem uz z Toho mimo.vubec nevim.co ti delam

AliTad
Kelišová 5291 příspěvků 13.09.18 20:53

@Niky09 Mám za to, že Itálie je smluvní stranou Haagské úmluvy, takže dostat dítě zpět do ČR by neměl být problém. Asi to nebude hned, ale mělo by to dobře dopadnout.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19882 příspěvků 13.09.18 20:55

Pokud už to máš obšancovaný takhle ze všech stran, tak ti tady toho mnoho neporadíme :,(
Můžeme jen držet palce, ať se ti prcek co nejdříve vrátí zpátky :hug: .
Snad jedině, pokud víš, kde s dítětem je (třeba u jeho rodiny), tak tam naběhnout s partou svalnatých kamarádů a ve vhodné chvíli dítě si zase unést zpátky, ale to už je taky rada jako z kovbojky…

Niky09
Nováček 6 příspěvků 13.09.18 20:57

Zato jsem mela take ze maji mezi a sebou umluvu ale ani POLICIE a ani konzulat beni mozne jej dostat zpet.a uz vubec nerozumim tomu procedere kdyz je na otce vydan zatykac za unos ditete a ke hlwdany tak proc jej nezatknou.jswm z Toho uz vycerpana vubec nespim a nejim a uz nevim jak a Tim dale nalozit

ospalámyš
Závislačka 4870 příspěvků 13.09.18 21:47

Znám příběh jedné holky, co jí otec unesl dítě do řecka. české soudy jí přidělili dítě do péče, ona si to nechala přeložit do řečtiny a odjela tam.

Zašla do školky, kde učitelkám ukázala to rozhodnutí, že je matka a ony byly tak v šoku, že jí dítě vydaly. Měla auto z půjčovny a jela na jih, ne po dálnici, ale okreskama, měla koupený lodní lístek do Itálie a podařilo se jí odjet. letadlem by to nešlo, na letištích hlídají.

Ale to není návod k použití, nevím, co by se stalo, kdyby jí chytli. každopádně dítě měla svěřené českým soudem do své péče.

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 15.10.18 08:25
@Mar__tanka1983 píše:
Pokud už to máš obšancovaný takhle ze všech stran, tak ti tady toho mnoho neporadíme :,(
Můžeme jen držet palce, ať se ti prcek co nejdříve vrátí zpátky :hug: .
Snad jedině, pokud víš, kde s dítětem je (třeba u jeho rodiny), tak tam naběhnout s partou svalnatých kamarádů a ve vhodné chvíli dítě si zase unést zpátky, ale to už je taky rada jako z kovbojky…

Asi doufala v emiminovske úderne komando plne na oko křehkých kozatych žen, ale v nitru ostrých jako břitva, co dokážou nemožné na počkání a zázraky do dvou dnů.

salamio
Ukecaná baba ;) 2086 příspěvků 15.10.18 23:31

Tvůj majetek by ti rozhodně nikdo neměl brát. Je mi líto, že jeden z rodičů „je z toho už vyčerpaný, vůbec nespi a nejí, a už neví, jak s tím dále naložit“.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >