Maminka samoživitelka Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 01:47
Maminka samoživitelka Praha

Ahoj, hledáme maminku samoživitelku, která však také neklesá na mysli a ráda něco o víkendu podnikne. Jsme z Prahy 5 a dcerce bude 7. :)

Reakce:
mrav
Generální žvanilka 23128 příspěvků 07.09.18 22:28

Proč anonymně? Jsi muž, nebo žena? Napiš něco víc o sobě. Takto se neseznámíš. Já mám taky dcerku - bude mít tři roky. Máma jí loni zemřela.

Markitkka
Nováček 10 příspěvků 27.12.18 18:45
@Anonymní píše:
Ahoj, hledáme maminku samoživitelku, která však také neklesá na mysli a ráda něco o víkendu podnikne. Jsme z Prahy 5 a dcerce bude 7. :)

Jsem take samozivitelka :palec: synovi bylo teď 5 let. A také z Prahy 5' Odkud jsi přesně?

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15909 příspěvků 27.12.18 19:02

:) Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím …

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Jakou roli měla Plekancova máma v rozvodu s Vondráčkovou?

Je sice matkou jejích dvou milovaných vnoučat, přesto jí nikdy nepřišla na... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >