Úplně mě ignoruje

PHV
1295
21.1.20 11:59

Úplně mě ignoruje

Ahojte, dala jsem to do tématu,,pro pobavení", nevěděla jsem, kam s tím.
Každopádně k problému. Manželův nejlepší kamarád si asi v červnu našel novou slečnu. Skoro hned nám ji představil, v létě byli asi 2× u nás, jednou my u něho a 2× jsme společně grilovali. Slečna se se mnou vůbec nebavila, což jsem si říkala, že je asi normální, když se neznáme.
Potom byli ještě párkrát u nás a bylo to pořád stejné. Se svým přítelem a mým manželem konverzovala úplně normálně, já jsem se snažila zapojit, občas jí na něco odpověděla s tím, že se tedy začneme bavit a ona cokoli jsem řekla úplně ignorovala. Teď u nás byli zase v sobotu večer, a to už jsem si říkala, jestli jsem neviditelná nebo mrtvá nebo co.
Reálně mě ignoruje, občas jí vidím jak na mě zírá, ale jen se podívám, dívá se jinam. Ani jednou na mne nepromluvila, na nic neodpověděla.
Opravdu to nechápu, zná mě stejně dlouho jako mého manžela a kdyby byla introvertní, nebaví se s nikým.
Stalo se vám to někdy? Já se přiznám, že mně ještě nikdy a jsem z toho fakt rozhozená a takovou návštěvu už u sebe asi nechci 8o
Říkala jsem to manželovi, prý si ničeho nevšiml, ale když se pak zamyslel, dal mi za pravdu, že jí opravdu ještě nikdy neviděl ani neslyšel že by na mne mluvila. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34229
21.1.20 12:03

No, to zensky nekdy delaj, ale co s tim, nevim. Taky bych neocenila takovou navstevu, jednou ok, podruhe dobry, po treti na.rat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
21.1.20 12:04
@PHV píše:
Každopádně k problému. Manželův nejlepší kamarád si asi v červnu našel novou slečnu. Skoro hned nám ji představil, v létě byli asi 2× u nás, jednou my u něho a 2× jsme společně grilovali. Slečna se se mnou vůbec nebavila, což jsem si říkala, že je asi normální, když se neznáme.
Potom byli ještě párkrát u nás a bylo to pořád stejné. Se svým přítelem a mým manželem konverzovala úplně normálně, já jsem se snažila zapojit, občas jí na něco odpověděla s tím, že se tedy začneme bavit a ona cokoli jsem řekla úplně ignorovala. Teď u nás byli zase v sobotu večer, a to už jsem si říkala, jestli jsem neviditelná nebo mrtvá nebo co.
Reálně mě ignoruje, občas jí vidím jak na mě zírá, ale jen se podívám, dívá se jinam. Ani jednou na mne nepromluvila, na nic neodpověděla.
Opravdu to nechápu, zná mě stejně dlouho jako mého manžela a kdyby byla introvertní, nebaví se s nikým.
Stalo se vám to někdy? Já se přiznám, že mně ještě nikdy a jsem z toho fakt rozhozená a takovou návštěvu už u sebe asi nechci 8o Říkala jsem to manželovi, prý si ničeho nevšiml, ale když se pak zamyslel, dal mi za pravdu, že jí opravdu ještě nikdy neviděl ani neslyšel že by na mne mluvila. :think:

No zamyslela bych se, proč to tak je.. Neměla jsi třeba někdy v minulosti něco s jejím přítelem (manželovo kamarádem?) a nemohla se to dozvědět? Nemohl jí o tobě napovídat něco, co teď zpracovává?
Nějak si nedovedu představit, že si opakovaně pozvu domů někoho, kdo mě zcela záměrně ignoruje a neodpovídá na otázky. Já jsem horká hlava, asi bych jí po pár přátelských pokusech důrazně konfrontovala i před chlapama. Co má jako za problém? Krom toho, že je to pro tebe nepochopitelné, je to navíc velmi neslušné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1295
21.1.20 12:07

@unuděná To opravdu neměla :lol: A myslím, že on není takový, aby někde vyprávěl drby, a nejspíš ani není co, aby ji to pobouřilo natolik, aby mě fakt ignorovala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
21.1.20 12:08
@PHV píše:
@unuděná To opravdu neměla :lol: A myslím, že on není takový, aby někde vyprávěl drby, a nejspíš ani není co, aby ji to pobouřilo natolik, aby mě fakt ignorovala :lol:

Divný, to bych teda sakra chtěla vědět, co za tím je. Jako nějaké introvertní typy bych nekonfrontovala, ale pokud se normálně s chlapy před tebou baví a na tvé přímé otázky neodpovídá… :think: Těžkej ignor teda :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1295
21.1.20 12:10

@unuděná Já jsem celkem introvertní, ale snažila jsem se X krát začlenit, dělá že tam nejsem. S jejím přítelem si povídám normálně, ale s ní to prostě nejde :think: přitom máme dvě malé děti, těm vždycky něco přinese, pastelky, omalovánky, bonbóny.. no fakt nechápu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
21.1.20 12:12

Jo něco podobnyho se mi taky stalo. Nás společný kamarád si našel slečnu a poprvé když sme nekde byli tak na mě tak čučela a pak když jsem se s ním bavila a usmála se na něho tak kdyby pohled mohl vraždit tak už tady nepíšu a to přitom vedle mě seděl můj manžel. Ale po pár setkání se to spravilo. Jestli ve mě viděla nějakou konkurenci nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1295
21.1.20 12:14

@JancaS84 No jo, po prvních setkáních bych to chápala. Ale my se společně viděli na různých půdách dohromady asi 6× a to už mohla snad poznat, že nejsem konkurence :lol: Prý nemá moc kamarádky, žije jen svým psem, ale jak jsem říkala, kdyby byla introvertní, nebaví se vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
21.1.20 12:38

Ugh tak to je velmi nevhodné chování. Nicméně pokud tvůj vlastní muž si toho všiml až ve chvíli, kdy tys to téma vytáhla, tak já bych byla důslednější. Tj ignoruje tě, zeptala bych se znova, a po ignoru klidně potřetí, aby i ostatním lidem v kruhu bylo trapně a došlo jim, jak nevhodně tě přehlíží. Jinak souhlasím, já bych k sobě takovou návštěvu již nepozvala.

• Citovat
  • Nahlásit
6941
21.1.20 12:42

To je zas nějaký ženský žárleníčko… Buď se její chlap zmínil že jsi třeba hezká/sympatická/šikovná/úspěšná/dosaď si cokoli… Nebo působíš takovým dojmem, sebejistě, chytře, mile, nevim… Ženská, co má nějaký vnitřní strachy a mindráky to těžce nese. To, že se neumí chovat, je další věc. Já bych asi konfrontovala toho vašeho kamaráda, ať si ji trochu srovná, že o to nestojíte s manželem ani jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1295
21.1.20 12:49

@bjetuschka To říkal i manžel, že jí určitě se*re, že jsem hezčí, ale jako pardon, kolik nám je? 15? :think:
Manžel říkal, že s kámošem promluví, ale nechci dělat vlny. Spíš ať se schází spolu jen oni dva někde venku a bude klid :think:
Ten kamarád si hledá samý takový zvláštní typy, co se chování týče, ale tohle se s žádnou jinou nestalo, ať byla jaká chtěla, bavily jsme se úplně normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.20 12:53

Záleží jaká slečna je. Buďto na tebe kdovíproč žárlí nebo jsi v jejích očích pod její úroveň :mrgreen:. Obojí je blbé. Mile bych ji ignorovala, pokud už se musíte takto hromadně scházet, ale společná setkávání bych eliminovala. Muži se přece mohou vesele kamarádit dál. Rozhodně bych slečně nelezla do zadku. Kašli na ni. Její boj :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5431
21.1.20 13:22
@PHV píše:
Stalo se vám to někdy? Já se přiznám, že mně ještě nikdy a jsem z toho fakt rozhozená a takovou návštěvu už u sebe asi nechci 8o Říkala jsem to manželovi, prý si ničeho nevšiml, ale když se pak zamyslel, dal mi za pravdu, že jí opravdu ještě nikdy neviděl ani neslyšel že by na mne mluvila. :think:

Někdo jí musel o tobě něco nehezkého napovídat. Jinak se tohle nestává. I nesmělý člověk ze slušnosti sem tam něco řekne. U téhle jsi odepsaná a nic ti nepomůže. Přímo se jí zeptej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6941
21.1.20 13:24

@PHV věk nehraje roli, pokud ženská není srovnaná sama se sebou, žárlí na ostatní i v 50 :D Tak se na ni vykašli. K životu ji nepotřebuješ a pokud jsou vaši muži spolu velký kamarádi, tak on s ní asi dlouho nevydrží, poněvadž žádnej chlap nemá rád, když mu ženská dělá zle mezi nejlepšíma kamarádama. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5431
21.1.20 13:29

Nechci malovat čerta na zeď, ale mě by spíše napadlo, že je slečna zvyklá chodit ven s přítelem a mým chlapem a jeho milenkou. Proto se se mnou bavit nebude, protože na co,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat