Upravené tělo u muže

Anonymní
15.1.20 22:10

Upravené tělo u muže

Dámy měla bych na vás otázku :cert:, preferujete spíše může přírodně tak jak je a nebo vás dokáže nažhavit upravené tělo (oholené). Můj muž byl vždy spíše přírodní, a holil se jen třeba u přirození. Dnes ale přišel s oholeným hrudníkem i okolo přirození a mě to tedy dokázalo dost rozpálit. :oops:.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

464
15.1.20 22:13

Oholeny chlap pro me fuj, at je to, kde je to. Mam rada usmevave vousace, klidne s delsimi vlasy, a chlupama I tam dole. Kdyby se muj dole holil, reknu si, ze je buzna :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1287
15.1.20 22:14

No upravene, ale… Dole rozhodně upravené, ale jinak se mi chloupky na hrudníku líbí moc. Ale zas ne kozich :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a upravené vousy, delší nebo strniště. To je můj top :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1287
15.1.20 22:15
@sahrazad1 píše:
Oholeny chlap pro me fuj, at je to, kde je to. Mam rada usmevave vousace, klidne s delsimi vlasy, a chlupama I tam dole. Kdyby se muj dole holil, reknu si, ze je buzna :-)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zajímavé, jak to máme každá jinak :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 22:15
@Anonymní píše:
Dámy měla bych na vás otázku :cert:, preferujete spíše může přírodně tak jak je a nebo vás dokáže nažhavit upravené tělo (oholené). Můj muž byl vždy spíše přírodní, a holil se jen třeba u přirození. Dnes ale přišel s oholeným hrudníkem i okolo přirození a mě to tedy dokázalo dost rozpálit. :oops:.

musíš se k němu chovat tak, aby se nemusel stydět za svůj menší penis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 22:17
@Anonymní píše:
Dámy měla bych na vás otázku :cert:, preferujete spíše může přírodně tak jak je a nebo vás dokáže nažhavit upravené tělo (oholené). Můj muž byl vždy spíše přírodní, a holil se jen třeba u přirození. Dnes ale přišel s oholeným hrudníkem i okolo přirození a mě to tedy dokázalo dost rozpálit. :oops:.

Tak když tě to dokázalo rozpálit, tak v pořádku, ne? Co ti je do preferencí jiných žen?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 22:17
@pohledzdruhestrany píše:
musíš se k němu chovat tak, aby se nemusel stydět za svůj menší penis

Myslím že 18cm není menší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 22:18
@Čičorečka píše:
Tak když tě to dokázalo rozpálit, tak v pořádku, ne? Co ti je do preferencí jiných žen?

Jen jsem se zeptala. Nemusí tu být přece jen samé stížnosti ne? Otázka jak to kdo má. Dámy nahoře řekli každá jiný názor, což je zajímavé.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 22:20

U vousů je to ale jinak, to máte pravdu :lol:, ty jsou lepší když jsou

• Nahlásit
  • Citovat
2538
15.1.20 22:22

Oholen na těle, neee, nene, nelíbí

oholen na tváři ano, naopak nemám moc ráda vousáče, kdybych si našla vousáče, asi by se chudák musel oholit :-))

a líbí se mi u chlapů pěkné vlasy, pořádné vlasy, takovej Berger z filmu Vlasy, jaaaj ajta krajta

:cert:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
15.1.20 22:26

Kdyby se kdekoliv na těle oholil, asi bych se :poblion: Vousáče miluju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 22:31

Mě je to tak jedno, ať je tak, jak je příjemné jemu. Jediné co by mi vadilo by byly oholené nohy a zadnice. To bych asi koukala, jestli mu nepřeplo v bedně. Ale jinak jestli si něco holí nebo ne je mi fuk. On taky přežil moje měsíce neoholený nohy před a po porodu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Anonymní píše:

Chlupace nemusim, jasne na hrudniku mozna tak nejak, ale intim partie ne, nemusim chlupy v puse pri oralu, a chlupata zada ci krk blee

• Nahlásit
  • Citovat
2747

Nesnáším chlupy a to všude, co přežiji jsou nohy, ty by u chlapa oholene vypadaly divně. Proto mám svetlovlaseho muže ten má chlupy téměř neviditelné. Obličej i ten druhý si pravidelně holí, ví, že to nemám ráda. Pro mě chlupaté tělo či taková ta čárka na břiše je vrchol hnusu a na takovyho chlapa bych v životě nevlezla. Nevím :nevim: možná jsem nepřiznaná lesba :lol: Ale chlupy jsou pro mě hnus.

Příspěvek upraven 15.01.20 v 22:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 22:32

Já měla vždy přírodní chlapi. Až asi před rokem jsem byla krátce s jedním, který byl komplet oholený. Zjistila jsem to až při prvním milování a upřímně, přišlo mně to odpudivé a už nikdy více. Vzhledem k tomu, že ani nebyl příliš obdařen tam dole, jsem měla počít, jak kdybych měla sex s desetiletým chlapečkem :poblion: Takže za mě ne :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama