Mám do toho jít? Mám strach, že skončím stejně

Anonymní
15.1.20 19:40

Mám do toho jít? - vztah

Po pětiletém vztahu jsem se začala scházet s jedním mužem. Je fakt hezký, chytrý, splňuje to, co můj předchozí partner neměl. Neustále mi říká, jak jsem krásná, jak mě má moc rád a přál by si, abychom byli spolu. Já bych si to na jednu strana přála taky, ale na tu druhou si říkám, že takhle to je lepší. Tím, jak je totiž fakt hezký, se na něj lepí plno holek - a on, jakožto typický chlap, si to „nechává“ líbit, protože mu to hladí ego. Co vím, tak má i hodně kamarádek (s jeho nejlepší kamarádkou nechodí proto, že on není její typ), jeho vztah s bývalými přítelkyněmi skončil proto, protože začal nabalovat jiné. Říkala jsem mu, že mám strach, že skončím stejně. Prý ne, že už si tohohle užil už dost (je mu 25 let, takže si to nemyslím) a už ví, co chce - pořádný vztah. Já jsem z toho úplně v rozpacích… Co byste dělaly na mém místě?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

15.1.20 19:51

Blbosti :lol: jen tě chce dostat a pak to dopadne stejně. Možná kdyby měl víc let, tak tomu uvěřím, ale určitě má chuť si stále užívat. Těžko těm holkám odolá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
15.1.20 19:52

Bože můj :pocitac: Na tvém místě bych si našla nějakého škaredého, tlustého, chlupatého aby jsi mohla být v klidu, že ti někam neuteče. :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 19:52

Taky si to myslím. Proto si říkám, že bude lepší, když se budeme jen scházet, ale nebudeme spolu ve vztahu. Jinak by mě muselo trefit.

• Nahlásit
  • Citovat
15.1.20 20:07

Neumim se vyjadrit, neni mi jasne, co je to ten „pořádný vztah“ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2328
15.1.20 20:08

Otočila bych se a šla na kafe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2328
15.1.20 20:09
@Anonymní píše:
Taky si to myslím. Proto si říkám, že bude lepší, když se budeme jen scházet, ale nebudeme spolu ve vztahu. Jinak by mě muselo trefit.

tomu nerozumím -scházet.. to si budete číst noviny? Když je tak krásnej a bez ženských :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6505
15.1.20 20:11

Pokud podané info nepřehánís: chlap má pověst holkare, lichotí mu zájem žen a tak ho podporuje, každý jeho vztah skončil proto, že si našel jinou. Za sebe říkám, že bych o něj nestála. Chápu, že se ti líbí, tyhle typy to umí mit zmaknute. Kamarád je podobná povaha a i když vyměnil tolik holek, že už jsme přestali počítat, ke každé se uměl chovat jako k princezně, co je jeho jediná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4163
15.1.20 20:13
@DanielaD píše:
tomu nerozumím -scházet.. to si budete číst noviny? Když je tak krásnej a bez ženských :zed:

Tohle je jen newspeak :lol: Schazet je ekvivalent pro prcani ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21327
15.1.20 20:21
@Anonymní píše:

Takže spolu budete spát jako kamarádi, jo? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10767
15.1.20 20:26

Pokud si ho chceš nechat na delší čas, než jen aférku, tak je potřeba se ideálně předem smířit že teď ti říká to co chceš slyšet jen proto, aby tě získal a že prostě nebudeš jeho poslední a jediná.

Jsou dlouhodobě funkční partnerství, kde to tak funguje, kdy to tomu věrnému stojí za to, aby byl/a s proutníkem/proutnicí. Je jich fakt málo a nemyslím si že to je žádoucí ideál. Ale prostě to jde.

Jo a nespi s ním bez kondomu. Chlamydie a nebo jen blbé kvasinky si s jeho dalšíma předávat nechceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3089
15.1.20 20:47

Věř své intuici. Mně se zvedá kufr jak slyšim samý lichotky. Pro mě je to známka, že je to chlap typu spoustu řečí, ale skutek utek. Za chlapa mluví činy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 08:46
@Anonymní píše:
Po pětiletém vztahu jsem se začala scházet s jedním mužem. Je fakt hezký, chytrý, splňuje to, co můj předchozí partner neměl. Neustále mi říká, jak jsem krásná, jak mě má moc rád a přál by si, abychom byli spolu. Já bych si to na jednu strana přála taky, ale na tu druhou si říkám, že takhle to je lepší. Tím, jak je totiž fakt hezký, se na něj lepí plno holek - a on, jakožto typický chlap, si to „nechává“ líbit, protože mu to hladí ego. Co vím, tak má i hodně kamarádek (s jeho nejlepší kamarádkou nechodí proto, že on není její typ), jeho vztah s bývalými přítelkyněmi skončil proto, protože začal nabalovat jiné. Říkala jsem mu, že mám strach, že skončím stejně. Prý ne, že už si tohohle užil už dost (je mu 25 let, takže si to nemyslím) a už ví, co chce - pořádný vztah. Já jsem z toho úplně v rozpacích… Co byste dělaly na mém místě?

A ty, jakožto typická žena, sebevědomí na bodu mrazu a bojíš se atraktivního muže :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama