Kondom v partnerství

Anonymní
15.1.20 19:21

Kondom v partnerství

Ahooj, všichni víme, že je dobré se chránit před různými pohlavními chorobami. Je lepší tedy s novým partnerem používat kondom. Po jak dlouhé době vztahu už byste jej nepoužívali? Kdy si jste jistí, že nic takového nehrozí? :nevim: :*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

34
15.1.20 19:29

Podle mě, spíš víc než na „době“ záleží více na důvěře, asi když se máte rádi a byli jste v předchozí době promiskuitní tak nechcete toho druhého nakazit.. nebo zajít na testy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
15.1.20 19:33

Jistotu nemáš nikdy. Dobrý je domluvit si, že oba zajdete na testy a vyčkat na výsledky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 19:52

Ja bud pouzivala kondom a v delaich vztazicch jsme byli na testech. Prislo mi to i dobre, ze si po teto zkusenosti clovek (muz :-) rozmysli byt neverny.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 20:11
@Anonymní píše:
Ja bud pouzivala kondom a v delaich vztazicch jsme byli na testech. Prislo mi to i dobre, ze si po teto zkusenosti clovek (muz :-) rozmysli byt neverny.

Normálně s tím souhlasili a neměli problém někam jít? :lol: někdy je těžké chlapa někam dostat na takové místo.

• Nahlásit
  • Citovat
4209
15.1.20 20:14
@Anonymní píše:
Normálně s tím souhlasili a neměli problém někam jít? :lol: někdy je těžké chlapa někam dostat na takové místo.

Nechce jít, nebude sex bez kondomu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
15.1.20 21:09
@Anonymní píše:
Normálně s tím souhlasili a neměli problém někam jít? :lol: někdy je těžké chlapa někam dostat na takové místo.

Proto je dobrý, že jdou oba současně. Pak je míň protestů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 08:56

Na testech jsme byly hnedka, jsem na to dost cimprlich - ale kondom zůstal až do svatby (tj. asi 2 roky chození). :nevim: A já osobně bez kondomu vůbec jenom s manželem, aby měl alespoň nějaké „poprvé“… Když to tak zpětně zhodnotím, byla to u něj jedna z hlavních motivací - jinak bych asi byla „přítelkyně“ bůhví jak dlouho, poněvadž manžel byl zarytý odpůrce sňatků. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
8907
12.2.20 09:02
@Anonymní píše:

S takovým chlapem bych sex mela jen s kondomem takze pro delší vztah bych ho hodnotila jako nevhodného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
12.2.20 09:02

Některé páry používají kondom stále jako formu antikoncepce, když žena nechce brát HA. Není to teda otázka důvěry nebo nedůvěry, ale antikoncepce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
12.2.20 09:03
@Lynette píše:
S takovým chlapem bych sex mela jen s kondomem takze pro delší vztah bych ho hodnotila jako nevhodného.

No nevím teda, já jsem nikdy na žádných testech nebyla a manžel také ne. Ani jsme to po sobě nikdy nechtěli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8907
12.2.20 09:09
@izquierdo píše:
No nevím teda, já jsem nikdy na žádných testech nebyla a manžel také ne. Ani jsme to po sobě nikdy nechtěli.

A jak jsi vedela ze neni Hiv pozitivní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
12.2.20 09:15
@Lynette píše:
A jak jsi vedela ze neni Hiv pozitivní?

Nenapadlo mne, že by měl být HIV pozitivní, kolik takových je? My jsme se s žádnými partnery neposílali na testy. Byli to vždy slušní lidé, ani by mne nenapadlo uvažovat, že mohou mít HIV. Kdyby mne někdo poslal na takové testy, tak by mi to přišlo divné, že si myslí, že spím snad s každým, nebo s polovinou města.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
417
12.2.20 09:25

Chodím pravidelně darovat krev a pokud bych nechodil, tak bych chodil pokaždé, kdy by bylo potřeba.
Já ze sexu s kondomem skoro nic nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50157
12.2.20 09:31
@izquierdo píše:
No nevím teda, já jsem nikdy na žádných testech nebyla a manžel také ne. Ani jsme to po sobě nikdy nechtěli
@izquierdo píše:
Nenapadlo mne, že by měl být HIV pozitivní, kolik takových je? My jsme se s žádnými partnery neposílali na testy. Byli to vždy slušní lidé, ani by mne nenapadlo uvažovat, že mohou mít HIV. Kdyby mne někdo poslal na takové testy, tak by mi to přišlo divné, že si myslí, že spím snad s každým, nebo s polovinou města.

taky jsem to nikdy neřešila a stále žiju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama