První sex z pohledu holky

Anonymní
15.1.20 17:12

První sex z pohledu holky

Ahoj :P
Tohle dám anonymně :D
Chtela bych se vás zeptat, jak proběhl váš první sex a v kolika letech :* Jaké byly vaše pocity a jestli jste se bály nebo tak..Rada počtu. Díky :jazyk: (Můžete psat klidne anonymně) :mrgreen: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.1.20 17:25

Normálně, jsem se opila, abych to přežila :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
15.1.20 17:27

Uz je to dávno, ale vím, že to bylo poprvé pro mě i tehdejšího přítele. :mrgreen: o to víc, to bylo docela úsměvné no :oops: :lol: takže úplně jako sex se tomu říct nedalo :mrgreen: podruhé už to bylo lepší :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 17:28

Ahooj, ja mela prvni sex v 18cti, kolem uz vsechny moje kamaradky sex mely a ja si rekla, ze do toho taky prastim, s klukem kteryho jsem ani nemela rada :zed: :zed: no a pochopitelne to stalo za prd, poprve by to fakt melo byt s nekym specialnim, navic me to pekne bolelo…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 17:29

Jo a taky jsem se radsi trochu opila :) :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 17:31

Bylo to v 16 a stalo to za prd :lol: v autě, rychlovka pár minut, tohle pokračovalo 5 let, pak jsem přítele vyměnila za nynějšího manžela. A jo naivně jsem snila o romantice, svíčky a tak :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 17:56

V 19 s mým prvním přítelem se kterým jsem dodnes. Možnosti byly i dřív s jinýma, ale nechtěla jsem jen vyzkoušela jaké to je i když to všichni měli už za sebou. Počkala jsem si až do doby než jsem si našla vztah a nelituji že jsem nikoho jiného neměla. Dnes čekáme spolu miminko :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
1033
15.1.20 19:07

V 18cti s exkamarádkou a jejím přítelem.., bylo to naplánovaný a hrál v tom roli alkohol.., akce na 2 dny.. Teď zpětně se nechápu.. :think: :oops: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 19:17
@Anonymní píše:
V 19 s mým prvním přítelem se kterým jsem dodnes. Možnosti byly i dřív s jinýma, ale nechtěla jsem jen vyzkoušela jaké to je i když to všichni měli už za sebou. Počkala jsem si až do doby než jsem si našla vztah a nelituji že jsem nikoho jiného neměla. Dnes čekáme spolu miminko :srdce:

To je skvělý :srdce: V dnešní době holky hned chtějí nekoho aby nebyly “trapné”..Moc vám to přeji a at je mimco zdravé ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 19:52

V čerstvých osmnácti u něj doma, po asi 14 dní chození. V jeden den jsem si stála za tím, že ještě žádné svlékání a další den jsem už povolila. Měla jsem toho strach jako čert z kříže, i přestože jsem měla možnosti už před současným přítelem, tak jsem to odkládala a sama ukončovala vztahy dřív, než jsem dovolila, aby k něčemu víc došlo a i s tímhle přítelem jsem se toho bála, ale jemu jsem už nedokázala odolávat, protože takové to začáteční pobláznění dělá své. :D Samo o sobě to nebyl úplně nejpříjemnější zážítek kvůli bolesti, ale nic katastrofálního. V tuhle chvíli na to už ráda vzpomínám a jsem schopná se při té vzpomínce připitoměle usmívat jak puberťák. Přítel byl ohleduplný, ptal se, jestli nemá přestat a ujišťoval se, že mu řeknu, když by mě to moc bolelo. Měla jsem mu neustále tendenci ustopovat pánví, vzhledem k bolesti, ale nakonec se to nějak zvládlo a rozhodně toho nelituju. :D Moje ostýchavost a strach je pryč a nemáme problém si to rozdat i například v lese. :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 20:16

Bylo před 9ti lety, kdy mi bylo 16let byl to můj první vážný vztah. Já u přítele byla na noc, jeho rodiče odjeli někam na chatu. Já jsem si to poprvé užila :) mám na ten den hezké vzpomínky až na to, že to bylo v ložnici jeho rodičů :D

• Nahlásit
  • Citovat
1346
15.1.20 20:33

V 17, po nějakých dvou letech chození a několika měsíčním nezdarilym pokusům :mrgreen: pak mu kamarádi poradili lubrikscni gel, takže se to podařilo u nás doma, v létě, po grilovačce s přáteli. Pocity jsrm měla takový, ze jsem byla rada, ze už se nám to konečně povedlo a tehdejší přítel si mohl přestat myslet, ze je nefunkční :mrgreen: bohužel se z nej vyklubal hroznej.. :pocitac:..No jo, maminka mi to říkala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32864
15.1.20 20:47

V 17ti s kamaradem s vyhodama.. Pak jsme to jeste parkrat zopakli, nez si udelal dite s ofiko pritelkyni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 21:44

Bylo mi 16, už rok jsem chodila s mým v podstatě prvním klukem nebo tedy spíš chlapem, jemu bylo už 21. Rok takhle vydržel čekat, ale pak už to nedával a chtěl se rozejít. Tak jsem našim nakecala, že jdu spát ke kamarádce a přitom jsem byla u něj. Poprvé to nebylo nic moc, vzal to strašně technicky, aby mě to co nejméně bolelo, což tedy fakt skoro nebolelo, ale prožitek z toho nebyl žádný. Časem jsem zjistila, že já byla jeho teprve druhá, takže ho to omlouvá, moc zkušeností, taky neměl. No další akce už byly fajn. Teď jsme spolu už 21 let a máme dvě děti.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 22:00

V čerstvých 18, v lese na vandru s mým tehdejším klukem, bylo to i pro něj poprvé a co si budeme povídat, moc jsme to neuměli. :lol: Strávili jsme půlku noci, než se nějak povedlo. Ale byla jsem do něj strašně zamilovaná, tak to nevadilo. A myslím, že mě to ani nějak zvlášť nebolelo.
A příště už to bylo lepší, když už jsme věděli, jak na to. Už spolu dávno nejsme, ale vzpomínky mám na náš vztah pěkné a vídáme se v dobrém (máme společné známé). :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama