Odešla jsem k milenci

Anonymní
15.1.20 12:42

Odešla jsem k milenci

Měla jsem přítele 5 let. První rok byl krásný ale pak jako když mavnes proutkem a přítel se přestal snažit žádné projevy lásky doteky sex nic. Na dovolenou jsem jezdila sama se synem. Nevím nějak sem neměla odvahu odejít a žila tak do teď. Vloni se objevil muž který mě obejme, pohladi prostě my s ním je krásně a já se rozhodla odejít. Odešla jsem ale nějak nevím jak dál. Nový partner je se snaží abych se u něj cítila dobře dovolil nám i kočičku která je syna je pozorný. Bývalý ale furt píše ať se vrátím že se změní že bude vše jiné. Ve mě se to teď pere. Nikdy mě neřekl že nas ma rad nic. Najednou píše a chce nás. Mě se stýská po něm po našem domě který jsme budovali spolu. U nového je to moc hezké ale jsem tu jak cizí. Co teď pomoc připadám si jak magor

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4238
15.1.20 12:45

Nezmění se a když tak na chvíli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1296
15.1.20 12:46

Nezmění se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68535
15.1.20 12:47
@Anonymní píše:
Měla jsem přítele 5 let. První rok byl krásný ale pak jako když mavnes proutkem a přítel se přestal snažit žádné projevy lásky doteky sex nic. Na dovolenou jsem jezdila sama se synem. Nevím nějak sem neměla odvahu odejít a žila tak do teď. Vloni se objevil muž který mě obejme, pohladi prostě my s ním je krásně a já se rozhodla odejít. Odešla jsem ale nějak nevím jak dál. Nový partner je se snaží abych se u něj cítila dobře dovolil nám i kočičku která je syna je pozorný. Bývalý ale furt píše ať se vrátím že se změní že bude vše jiné. Ve mě se to teď pere. Nikdy mě neřekl že nas ma rad nic. Najednou píše a chce nás. Mě se stýská po něm po našem domě který jsme budovali spolu. U nového je to moc hezké ale jsem tu jak cizí. Co teď pomoc připadám si jak magor

Co by dělala, kdyby nebyl ten nový?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7279
15.1.20 12:48

Ahoj,
těžko radit. osobně moc na nějaké změny lidí nevěřím. Pokud někdo nemá potřebu své city projevovat, tak toho podle mého nebude najednou z ničeho nic schopen nějak dlouhodobě.
Tvůj příběh vlastně potvrzuje mou teorii, že každým rozhodnutím něco získáš, něco ztratíš.
Je to hodně obyčejná rada, ale skus si sesumírovat na papír u každého z těch mužů, co jsou v jeho případě klady a co zápory (ber to nejen z pohledu na ně, jako partnery, ale i s ohledem třeba právě na syna) a vyhodnoť si to…
Hlavně jim pak ten papír neukazuj :-) a zhodnoť si to správně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
15.1.20 12:49

Změní se maximálně na chvilku a až tě bude mít zase jistou, začne se chovat jako dřív.. člověk se prostě nemění, jen přetvařuje.. tys měla teď šanci odejít a té bys měla využít a začít nový život.. jinak bys byla akorát nešťastná a naštvaná sama na sebe, že sis to takhle podělala a zase se vracela do starých kolejí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7729
15.1.20 12:49

Jit ze vztahu do vztahu do vztahu neni nikdy moc dobry zvlast kdyz tam je dite a hned spolecny bydleni uz vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
15.1.20 12:50

Nevracet se… Jen chce vás zpátky jen proto že máte přítele. Jen slibuje, po měsíci by se zas choval stejně. Budte šťastná s novým mužem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
15.1.20 12:50

Nechápu. A kdyby ses vrátila, tak on by byl pohodě a dělali byste, jakože se nic nestalo? Nebo jak si to představuješ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
15.1.20 12:52

Chybí vám to na co jste byla zvyklá.. nechybí vám on.. určitě se nevracet. Zahodila by jste další kus života

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.20 12:54
@Anonymní píše:
Měla jsem přítele 5 let. První rok byl krásný ale pak jako když mavnes proutkem a přítel se přestal snažit žádné projevy lásky doteky sex nic. Na dovolenou jsem jezdila sama se synem. Nevím nějak sem neměla odvahu odejít a žila tak do teď. Vloni se objevil muž který mě obejme, pohladi prostě my s ním je krásně a já se rozhodla odejít. Odešla jsem ale nějak nevím jak dál. Nový partner je se snaží abych se u něj cítila dobře dovolil nám i kočičku která je syna je pozorný. Bývalý ale furt píše ať se vrátím že se změní že bude vše jiné. Ve mě se to teď pere. Nikdy mě neřekl že nas ma rad nic. Najednou píše a chce nás. Mě se stýská po něm po našem domě který jsme budovali spolu. U nového je to moc hezké ale jsem tu jak cizí. Co teď pomoc připadám si jak magor

Chudák syn. Mít matku, co se pustí větve pouze pokud se naskytne jiná…

Co takhle být chvíli sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
15.1.20 12:54
@Anonymní píše:

Kdybys nešla ze vztahu do vztahu, tohle písání by tě nerozhodilo. Zajímalo by mě, jestli se bude do budoucna věnovat synovi. Jinak bych ten vztah už nekřísila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
15.1.20 12:57

Ahoj, mame stejny pribeh…jen zmena v tom, ze ja jsem s nim nemela dite.Ale po 5 ti letech kdy 3 roky mezi nama v podstaze nic nevyla a ja blahove zamilovana sem zustavala ze se zmeni ze to bude jine…pak jednoho krasneho dne prisel a vyhodil me z bytu…je fakt ze v te nejhorsi dobe sem byla na diskotece pracovat a tam jsem se seznamila s jednim predtim kamaradem, ktery umel poslouchat, vedel co mam rad no a ted jsme spolu 2 krasne roky a ja vim jake to je kd? z ti nekdo opetuje lasku…ty v tom mas syna neblazni…nezmeni…opravdu ne…a ja se dovedela ze celych 5 let me podvadel kde s kym..ale do oci ni tvrdil jak me miluje…vrrrr…ale ted sem nejstastnejsi na svete;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
15.1.20 12:58

Změní se na chvilku, dokud milenec nezmizí z dohledu. Nevracej se. Měl několik let na to se k tobě chovat hezky, sám to projel.

• Citovat
  • Nahlásit
24400
15.1.20 13:02

Podle me je ted ve fazi, kdy je mu smutno a chybite mu se synem, potrebuje cas, nez ten smutek opadne.Az to bude rakapitulovat, pravdepodobne si uvedomi, ze zenskou, co ho buhvi jak dlouho podvadela, k milenci se presunula, jak do dalsiho pristavu, nechce zpet.Ted otazka, jaky je chlap celkove, porad muze byt skvely otec, poucit se z chyb, kterych se dopoustel s tebou a mit se dobre.Kdo vi, kdyby ses vratila, jestli by s tebou byt vubec dokazal.To stejny milenec, pochybuji, ze by cekal.Ne nadarmo se rika, prvni si vyres stavajici vztah, pak buduj dalsi. Obzvlast, kdyz je tam dite.Mam takovy pocit, ze kdyby nebyl milenec, tak budes v puvodnim vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat