Sny o bejvalým příteli

Anonymní
15.1.20 13:28

Sny o bejvalým příteli

Čauky, může mu někdo vysvětlit, co to znamená? Mám z toho divný pocity přes den. :,(
Mám přítele, se kterým jsem rok, a čekáme za měsíc mimi. Od začátku to byla láska jak se říká na první pohled. Hrozně jsme si psali. Úplně ve vsem si rozumíme, moc ho miluju a v životě bych ho neměnila. Nehádáme se, jsme jak sourozenci, nejlepší kamarádi, manželé. Prostě úžasný vztah.
Před ním jsem měla přítele, se kterým jsem byla 3 roky, od mých 15. Na jednu stranu to byl super „dětský“ vztah. Máme moc vzpomínek, diskotéky, škola, intr, společně brigády u něj na vesnici, dovolená v NY. Na jednu stranu fajn vztah na druhou stranu snad ten nejhorší. Byl to blbeček. Měl dvě osobnosti. Jednu dokonalou a pak na lusknutí prstu agresivní debil, co mi klidně dal facku, kopal do mě, jednou šermoval i s nožem, pěsti do oka… ale trvalo to chvilku a hned se začal omlouvat. A takový byl třeba, když jsem poprosila, jestli nemůže foukat kouř z cigaret jinam. Také chodil na automaty, psal holkám o fotky (z jeho strany šťastná sranda s kámošema). Půjčoval si ode mě peníze, nikdy nevrátil. Kecal ze nemá na jídlo na týden, když jsme byli na intru přitom to dával do automatu. Chodil tam snad každý den. Prodával a kupoval telefony, pořád to točil, nebo točil hulení. Tohle všechno jsem se dozvěděla až cca po roce vztahu. A ti jsme spolu byli na intru po škole nonstop. Prostě jsem byla fakt zamilovaná. Ale po nějaké době jsem toho měla dost, a chtěla se rozejít. Nemohla jsem, protože vždycky jsem dostala facku, prosil mě, že bude hodný atd. Zůstalo to 3 dny a zase stejný debil. V mým tretaku jsme si sehnali být. a bydleli spolu. Ovšem jsem si jednou zaply můj počítač, kde byl prohlášeny na fb, úplně omylem, protože jsem. l schovsla nabijecku, takže se mu vybil a nemohl se odhlasit. A ja prisla na to, že měl jednu holku, přepsal u ní spali spolu (ona mi to i priznala)… po pár dnech se přiznal i on, že měl dalších 5. Když pochopil, ze se k němu V zivote nevrátil.
Ještě se chci vrátit. Když jsme zjistila tu první holku, zůstala jsem úplně v klidu, protože to na jednu stranu bylo moje osvobození. Šla jsem do kuchyně, pro svůj mobil, zrovna měl dobrou náladu tak si chtěl udělat společnou fotku. Tak jsme se vyfotili. (Chteka jsme pamatku) a sla jsem se projit s kámoškou ven na 5 minut, abych ti vydejchala. Když sem se vrátila už uklidněna řekla jsem ať si dbali svoje věci A okamžitě vypadne, že všechno vím. A že se nechci hadat, chci se rozejít v klidu. Ale že ho tady nechci ani minutu. Prosil, brečel, ale nakonec pochopil a řekl jestli nemůže ještě přespat a ráno než půjdu do školy tam už nebude a pojede domů. Taky to tak bylo. Odtáhla jsem si metr od něj postel (více to nešlo) a prespali jsme. Ráno mr vzbudilo že mě drží za ruku, hodně smutné kouká. Dal mi pusu na ruku a podepsal, miluju tě, ahoj. A idrsrl. Ja drllaa cdlou dobu, že spím.
Od té doby jsme se nikdy neviděli. A já zacla bouřlivý život, kdy jsme byla každý víkend na diskotece, přes týden jsem popijela se spolubydlícíma. Nikdy jsem to neobrecela. Pouze jednou. Místo na jsem do postele a řvala proč to udělal. Jinak nikdy víc. Jak kdybych neměla city. Taky jsem se pokoušela každý den nějak zabavit. Ať už jsem spala, nebo pila, chodila ven s kámoškou a kámošema.
Na diskotéce jsem potkala nynějšího partnera, se kterým jsem šťastná.

Bohužel se mi ale občas v těhotenství vrátili sny o něm ( sny, kdy přemýšlím jestli se k němu vrátit, když si povídáme, když jsme spolu něco zacili), dneska se mi třeba zdálo, že se ho ptal, proč to udělal, ať mi to rekneš jestli jen, že si potřeboval dokázat jaký je borec a že je atraktivní a dbali i jiný holky. Řekl, že jo. A já oak celý den, nad tím přemýšlím.
Už mě hlídá svědomí, že to je vůči pritelovi hnusný. Ale já za ty sna nemůžu. A přemýšlím jestli ho pořád ho miluju, nebo minimálně nemám pořád ráda. Už je to rok a půl, co s tím hajzle nejsem.
Lidí, poradte, prosím.
Omlouvám se za sloh, ale aspoň jsem se vypsala. Nikomu jinému to říct nedokazu. Stydím se i za to. :/ :roll: :roll: :roll:
*pája

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.1.20 13:37

Já s bývalým nejsem 10let a pořád se mi o něm zdá, taky nechápu proč, od té doby jsem ho neviděla a v duchu lituji vztahu s nim, beru to jako chybu a za to co vše mi udělal ho nenávidím. Říkám si že je to možná tím, že jsem mu nikdy do očí z plných plic neřekla co si o něm myslím, prostě to nemám dořešený a moje podvědomí se k tomu vrací. Většinou to jsou sny hodně podobný - chodíme spolu, ale nejsem s ním šťastná a chci se s ním rozejít. Ale hodně ženských mi říkalo, že se jim zdají sny o bývalých, bych ty sny vůbec neřešila.

• Citovat
  • Nahlásit
10711
15.1.20 13:42

Zažila jsi s ním hodně, máš to prostě v hlavě. Jsou to jen sny, nic v tom nehledej. Už jsi jinde, máš chlapa, za chvilku se ti narodí mimčo. Časem zapomeneš neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
15.1.20 13:55

Presne tak jsou to jen myslenky, zazili ste si spolu hodne. V zadnem pripade se nevracet a nerozbijet stastnou rodinu… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16053
15.1.20 14:02

Neznamená to nic, ve spánku se „uklízí“ paměť. A tobě to holt změnou neurochemie díky těhotenství vyplavilo tyhle kousky vzpomínek.

Respektive pokud máš pocit, že tam je něco neuzavřeného, tak mu začni psát rukou dopisy a po dopsání je buď spal a pusť do větru a nebo z nich udělej lodičku a pusť po po řece. Piš je tak dlouho a opakovaně, dokud ti to bude způsobovat nějaké emoce. Až to bude jen nuda a opruz, tak to je ta správná fáze dočištění, kdy ze vzpomínek budou fakt jen vzpomínky.

S ním to nemá smysl řešit, pokud byl agresivní gambler na střední, tak teď bude téměř jistě hodně v háji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.20 14:20

@Ou hodně dobrý nápad, moc děkuju.
No, dopadlo to s ním těžce, ještě se mnou měl půjčky 200 tisíc. Nepočítám půjčky od lidí. No nevím jak mu to mohli dát v jeho 18 Když neměl žádný příjmy. Udělal to tehdy přes platební kartu jeho otce a kde ty příjmů měl a dali mu to. I na mě si zkoušel vzít půjčku. Ale moc mu to nešlo i když to udělal tak, že to bylo na moje telefonní číslo jen, a pořád volali.
No, ale pracovala jsem chvíli ve fabrice kde je jeho táta a jsem občas (2× za půl roku) v kontaktu s jeho tátou, co ho moc nemá ráda, a prej že ho to žere do teď. I tátovi říkal, že ho to své. Jeho táta mi řekl že mi přeje zr mám úžasného kluka a s jeho synem už konečně nejsem. Prej jsem si to nezasloužil ale je mu líto, že takovou holku mít už jeho syn nikdy nebude. :/
Jeho táta za něj platí dluhy do teď. Dvakrát ročně jezdí za jeho mámou do NY. Na to si nešetří. (Myslím si že mu to stejně platí jeho mama)
No jinak žádnou holku si ještě nenašel. :P Dobře mu tak. Ja mu dokonce i přeju aby se na něj všichni vypadli, a nechali ho platit si dluhy sam. Zkoncil by jak beztak. Prej u mu, aby se v tom všem vymachal.
Ale někdy mám chuť, se s ním setkat, a jen si pokecat, jak se jemu a mr daří. Pochlubit se s mimcem.
Nic vic. Beru to všechno jako vztah, of 15-18 let a také to, že chyběla se člověk učí. Hodně jsem se ponaucila. Na druhou stranu toho vůbec nelituju.

Ale s těma dopisema to zkusím. Asi to je fakt ve mě, že jsem to nikdy neobrecela, nevykricrla jsem se nrvypovidala :srdce:
*paja

• Citovat
  • Nahlásit
Šťastnýčtyřprocentní
15.1.20 14:46
@Anonymní píše:
Já s bývalým nejsem 10let a pořád se mi o něm zdá, taky nechápu proč, od té doby jsem ho neviděla a v duchu lituji vztahu s nim, beru to jako chybu a za to co vše mi udělal ho nenávidím. Říkám si že je to možná tím, že jsem mu nikdy do očí z plných plic neřekla co si o něm myslím, prostě to nemám dořešený a moje podvědomí se k tomu vrací. Většinou to jsou sny hodně podobný - chodíme spolu, ale nejsem s ním šťastná a chci se s ním rozejít. Ale hodně ženských mi říkalo, že se jim zdají sny o bývalých, bych ty sny vůbec neřešila.

Ty ho vážně nenávidíš ještě po deseti letech? Jako promiň, ale evidentně k němu chováš ještě nějaké city, byť převrácené do nenávisti, ale kdyby ti byl fuk, tak už si na něj ani nevzpomeneš a jediné, co k němu vyzařuješ, je lhostejnost

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.20 14:53

@Šťastnýčtyřprocentní já si na něj v běžném životě nevzpomenu, vůbec mě nenapadne nad ním přemýšlet, jedině se mi vrací v těch snech, jak jsem psala podle mě se moje podvědomí k němu vrací, protože sem mu nikdy neřekla co si o něm myslím a nebo je to blbost a je normální že se lidem zdají sny o lidech z minulosti 🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Šťastnýčtyřprocentní
15.1.20 15:02
@Anonymní píše: @Šťastnýčtyřprocentní já si na něj v běžném životě nevzpomenu, vůbec mě nenapadne nad ním přemýšlet, jedině se mi vrací v těch snech, jak jsem psala podle mě se moje podvědomí k němu vrací, protože sem mu nikdy neřekla co si o něm myslím a nebo je to blbost a je normální že se lidem zdají sny o lidech z minulosti 🤷‍♀️

Jo, vrací se ti myšlenky na člověka, s kterým nemáš vše dořešené k vlastní spokojenosti a podvědomě cítíš, že ne vše dopadlo tak, jak mělo. A jak říkám, hranice od lásky k nenávisti je strašně blízká, takže jestli ti fakt není úplně lhostejný, jsi ve velkým nebezpečí hlavně od sebe - protože pamatuj, člověka štvou věci, který udělal, ale mnohem víc jsou k naštvání ty, které neudělal - takže se s ním klidně sejdi a pořádně mu to už vytmav - ale dost možná se pak nestačíš divit, co se vlastně stane…:-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat